Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mondjam meg? (többi lent) SOS

T.Panni kérdése:

Mondjam meg? (többi lent) SOS

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm próbálta feloldani a pin kodomat, és el ment mind a három próbálkozása, ezért zaroltak a sim-em. Apukám emailje kéne ahoz, hogy meg tudjam a puk1-et. De nem merem neki megmondani, hogy mi történt.. (Nem lenne hosszú, már utána olvastam, és neten keresztül meg lehet csinálni) HOLNAPRA KÉNE!!!!!!!

#SIM #puk1
2018. máj. 15. 14:02
 1/2 anonim válasza:

Ezen mit kell titkolni? Tényleg van olyan szülő, akitől ilyen szinten retteg a gyereke?


Egyébként a legtöbb sim kártyához adnak egy kártyát, amin rajta van 2 pin kód és 2 puk kód. Ehhez nem kell semmilyen e-mail, általában abban a dobozban van, amiben a telefon volt amikor megvettétek.

2018. máj. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Mit kell ezen rettegni?


Megmondod apádnak, hogy rosszul ütötted be a PIN kódodat ezért kellene a PUK kódod, kldje el neked.

Vagy kérdezd meg tőle telefonon és kész.

Nem kell email hozzá, a telefonszámod sim-kártyáját tartalmazó bankkártyaalakú műanyag lap hátulján van rajta mindegyik kód. Azt kell elővenni és megnézni. Ha nála van, akor azt kell tőle megkérdezni.

Nem kell semmit magyarázni, egyszerűen elkéred tőle, mert enélkül nem tudod használni a telefonod.

A fiam ugyanígy rosszul írta be a sim kódját, sms-ben rámírt, hogy ha hazaérek nézzem meg a puk kódját. Hazaértem, megnéztem, elküldtem neki a barátnője telefonjára és ennyi.

2018. máj. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!