Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan telepítsem újra a mobilom?

Hogyan telepítsem újra a mobilom?

Figyelt kérdés
Az egyik tanárom küldött valami vírust Facebookon, ezután pedig folyton kikapcsolt a mobilom. Úgy döntöttem, hogy újratelepítem, ez sikerült is. Minden kész volt, gondoltam beállítok valami jelszót, hogy senki ne férjen hozzá az adatokhoz a telefonon, be is állítottam, nem tudom hogy történt az eset, de amikor fel akarom nyitni azt írja hibás jelszó, pedig kétszer egymás után kellett beírni mikor beállítottam, de akkor biztos kétszer rosszat ütöttem be vagy nem tudom. Hogyan tudom újratelepíteni úgy, hogy nem tudom felnyitni?
2018. máj. 15. 18:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Bekapcsológomb, hangerő fel, home gomb egyszerre. Kikapcsolt állapotban.
2018. máj. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!