Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekomnál hány éves kortól...

Telekomnál hány éves kortól lehet saját névre otthoni célra mobiltelefont kihozni?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, hogy 14. életév betöltését követően érvényes igazolványokkal és szülő/képviselő jelenlétében már lehet kihozni, de nem vagyok benne biztos. 14 már elmúltam de még 18 év alatt vagyok, lehetséges, hogy hozhatok a nevemre?

Illetve az a másik kérdésem, hogy előfizetéses Sim-kártya mellett is lehet készüléket kihozni? :) a szüleim nem hozhatnak ki a nevükre régebbi tartozás miatt, de ezt abszolút én fizetném nekik amikor csak tudom. Köszönöm előre is a válaszokat!


2018. máj. 18. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

"én fizetném nekik amikor csak tudom."


Nem akkor kell fizetni, mikor tudod, hanem mindig, kisfiam.

2018. máj. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy a szüleimnek. Az én nevemre vennénk, de ők fizetnék, és a szüleimnek adnám azt a pénzt vissza.
2018. máj. 18. 15:00
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

18.


"Még nem vagyok 18 éves. Milyen előfizetést köthetek így a Telekomnál, és milyen dokumentumok szükségesek ehhez?

18 év alatti személyek csak Domino előfizetői szerződést, illetve otthoni telefon szolgáltatásra szóló szerződést köthetnek Társaságunknál.


Ennek feltétele:

érvényes személyi igazolvány,

magyar állampolgárság,

a szerződéskötéskor a szerződő törvényes képviselőjének jelenléte."

2018. máj. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

és 18 év felett is maximum akkor, ha van munkád...nyilván nem fogják elhinni csak bemondásra, hogy te márpedig 0 Ft jövedelemből fizetni fogod 2 évig...


úgyhogy ez bukta. marad a domino.

2018. máj. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!