Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Árt a telefonom akkujának ha...

Árt a telefonom akkujának ha minden éjszakára töltőre rakom, függetlenül attól hogy hány százalékon áll?

Figyelt kérdés
Xiomi redmi note 4 telefon

2018. máj. 18. 18:09
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:

Most még van esélyed elnézést kérni, míg erőt veszek magamon és előtúrok neked grafikonokat, forrásokat. Majd, ha lesz hozzá kedvem is.

Addig is gondolkodj el azon, hogy egyes jobbfajta laptopoknál miért van gyárilag ilyen opció, amiről beszéltem?

Laptopoknál ugyebár probléma a folyamatosan bedugott hálózati tápegység következménye, az akkura nézve. Természetesen erre is igaz, hogy a Li-ion töltés szabályai szerint a töltés egy ponton le fog állni. De ez nem ugyanaz, mint amikor egy telefont másnap elkezdünk használni, meríteni.

Ha a laptop akkuját soha nem merítjük, állandóan a maximális szinten marad, vagy csak keveset merül, de akkor máris jön rá az újabb töltés.

Ha viszont az akkut kivesszük, az jó neki, csak nekünk nem olyan jó, mert áramszünet esetén elszállnak dolgok.

Ezért azután korrektebb gyártók megengedték, hogy a töltésbe jobban be tudjunk avatkozni, igény szerint.

Szerinted persze ez is hülyeség, életszerűtlen.


Képes vagy az alábbit értelmezni?

[link]

2018. szept. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 Ypszilon1980 ***** válasza:
Elnézést kérni? Ember, mi van veled?
2018. szept. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
Akkor ne kérj elnézést, de laposan elkúszhatsz még attól, amiért hülyeségeket hordtál össze.
2018. szept. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 Ypszilon1980 ***** válasza:
Szerintem nem nekem kellene kúszni, neked kellene agyban gondolkodni, de mivel marhára nem is érted a lényeget, meg olvasni sem tudsz, ezért nem is érdekel a véleményed.
2018. szept. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
Ypszilon1980 nevű felhasználónak köszönjük szakszerű és szakmailag cáfolhatatlan érvrendszert, amit produkált!
2018. szept. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 Ypszilon1980 ***** válasza:

Köszönöm, ez nagyon kedves.

De egyben köszönjük a 21-es válaszoló igen kimerítő és alpári stílusú laptopokról szóló válaszát, egyben köszönjük a linket, aminek semmi köze a tárgyhoz. Ezzel az erővel már a szamailag alátámasztott magyarázatát is linkelhette volna, de sebaj, mert úgy látszik ilyet nem tud, kötekedni egyszerűbb.

2018. szept. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:

Igen, ez nagyon jellemző egyesek vitakultúrájára: először is te alkalmaztad a "hülyeség" szót, ami lehet bár ártalmatlan, azonban amikor valaki megír egy normális, szakmai jellegű választ, onnan kezdve már sértő, hogy mit is képzelnek egyes buták magukról.

Az is jellemző, hogy technikailag beégtél, most már csak az arcoskodás, kötekedés megy, ámbár azt alattomosan úgy műveled, hogy igyekszel átfordítani a másikra a sarat.

Kicsit undorító, de min is csodálkozunk, hány ilyet láttam már a fórumokon...

Egyelőre itt én láttalak el téged szakmai információkkal, te meg csak a hülyeséget tolod folyamatosan, de ne is törődj vele...

2018. szept. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 Ypszilon1980 ***** válasza:

Jaja, laptopokról írsz, miközben nem is ez volt a kérdés.

Nekem teljesen mindegy hogy töltöd a cuccaidat, ha neked annyi időd van, akkor nyugodtan figyelgesd, te dolgod, de vigyázz nehogy 100%-ra töltsd fel, sőt utána se hagyd töltőn, mert akkor tönkremegy.

Ahelyett, hogy alázod magad, már linkelhettél is volna.

2018. szept. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
Hazudsz, nem erről volt szó! Undorító féreg!
2018. szept. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 Ypszilon1980 ***** válasza:

Akkor javíts ki, már ha tudsz normálisan viselkedni. Talán még el is fogadnám, de ez a stílus arra vall, hogy nagyon nem értesz hozzá.

Várjuk a linket.

2018. szept. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!