Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri 2018 - ban beruházni,...

Megéri 2018 - ban beruházni, egy Samsung Galaxy S7 Edge - re?

Figyelt kérdés

Kedvező áron megvehető, de nem tudom, hogy megéri -e, szeretnék a Samsung - nál maradni, és a Galaxy S7 Edge nagyon megtetszett.


Szerintetek megéri még az árát ?


2018. máj. 19. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Én tavaly vettem, és nagyon szuper telefon, még legalább 2-3 évig tökéletes lesz
2018. máj. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az S7 az egy mai napig jól és szépen össze rakott telefon. A hardveres jellemzői is mai napig is mondjuk szépen bírják. Igaz a Samsung telefonoknak sosem tetszett a Viber, vagy a Messenger app de attól függetlenül kisebb megakadásokkal de elbírja. Ha nem szeretnéd teletömni minden féle hülyeséggel (gondolok én itt a sok ezer játékra és fölösleges appokra) akkor tökéletesen megteszi. Igaz hogy már tudomásaim szerint már nem támogatja az Android 8 Oreot (javíts ki ha mégis) akkor megéri! Remélem segíthettem! ☺
2018. máj. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy s7 edge.


Végülis még jó vétel, bár már s9-nél tartunk.


És lesz android 8 még, hogy mondjuk mikor azt senki se tudja de állítólag lesz.

2018. máj. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Igen jó vétel, nekem is ez van. Fél éve vásároltam, sosem fagyott még le, nagyon ritkán akad meg. Imádom...
2018. máj. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!