Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az android csak 2 fő rendszer...

Az android csak 2 fő rendszer frissitést ad ki és vehetsz uj telefont? Irnátok olyan telokat amik több fő rendszer frissitést is kapnak?

Figyelt kérdés
2018. máj. 21. 21:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
google telefonjai mindet megkapják
2018. máj. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Drága jó Istenem.. Fogalmad sincs miről beszélsz. Az android nem egy cég, az egy Linux kernelen alapuló operációs rendszer, azaz "egy" SZOFTVER.

Minden gyártó maga dönti el, a saját üzletpolitikája szerint, hogy milyen mobilt mennyi ideig támogat.

2018. máj. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%

A Google is csak ketőt ad.

A továbbiakra meg ott a Custom ROM mint lehetőség.

2018. máj. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért, ha nem tudsz hetente felrakni valami (általában) totál felesleges frissítést, akkor már nem is tudod használni a telefont?
2018. máj. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
Én a Sony Xperia X-re most kaptam a harmadikat.
2018. máj. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Xiaomi és Nokia készülékek
2018. máj. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
miért kéne uj telefont venni e miatt az én telefonom a régebbin 4.4.2 van nincs hozzá frissebb adroid ,igy is müködik ,még .
2018. máj. 22. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Alex Fly ***** válasza:

Gyártótól és telefontól függ...

Ami saját tapasztalat: anno a Defy Eclairral jött ki és a Motorolától kapott Froyot. A Gingerbreadhez már más típusként forgalmazta... De akár KitKat ROMot is tehettél rá -ez 5 főverzió...

Az LG G2 a gyártótól kapott 3 főverziót (JellyBean, KitKat, Lollipop), de mikor lecseréltem, Nougatot használtam. Ez is 5...

De van, aki a mai napig nagyon jól elvan az Android 4.4 illetve 5.0 verzióval, ezért felesleges cserélni...

A másik, hogy az OS főverziók általában évente jönnek ki és ennyi idő alatt a hardverek is változnak. Egy mai mobil 2-3 év alatt annyira elmarad az újaktól, hogy nem minden esetben éri meg fejleszteni rá. Hogy a már említett példával éljek, annak idején Quarx portolta a Defyre a Lollipopot, de aztán nem lett belőle használható termék; a készülék hardveres korlátai miatt.

2018. máj. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Magyari Tibor válasza:
Az androidos telefonok nem összekeverendők az iphone-al. Ha nem kapnak frissítést akkor is évekig használhatóak. Max néha csinálsz egy rendszertísztitást.
2018. máj. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem értem a lepontozást, volt Nexus-m és tisztában vagyok vele hogy a Google is hivatalosan 2 főverziót ad a saját flagshipekre, de ne hogy már az akaja megmagyarázni aki csak képen látott...
2018. máj. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!