Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám a Google Play...

Hogyan tudnám a Google Play Zene appot végleg eltávolítani?

Figyelt kérdés

Android 5.1.

Az SD kártyára nem engedi áthelyezni.

Most már letiltottam, a kényszerített leállítás is be van kapcsolva, az adatokat töröltem, de magát az appot nem tudom törölni. Pedig nagyon hiányzik a belső tárhelyből az a 25 mega is, mert állandóan pengeélen táncolok.Hiába az SD kártya, mindent a belső tárhelyre akar először tölteni, aztán vagy át lehet tenni az SD-re, vagy nem...



2018. máj. 22. 17:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Nem tudom mekkora lehet a belső tárhelyed, ha 25 mega földhözvág. 4gb-s amiből 3.5gb foglalt?:D


Tényleg vegyél egy normális telefont, vagy ne telefonnal töltögess le.

2018. máj. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Alex Fly ***** válasza:
Vagy rootolod, törlöd az appot aztán unrootolod...
2018. máj. 23. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Nekem igazából csak a gmail és a banki átutalás miatt kell ez az okostelefon, a konkrét telefonálást másikról (a butatelefonomról) intézem. De gondoltam, néhány hasznos appot rátöltök, BKK futár, térképek stb. Játszani, zenét hallgatni, videót nézni nem szoktam rajta. Rootolni azért nem akarom, mert egyfolytában csak a veszélyeiről olvasok (hogy bekrepálhat az egész, ha valamit elszúrok).

Az nekem betenné a kaput. Majd akkor rootolok (rootoltatok valakivel), ha lesz annyi pénzem, hogy egy normális (de akkor már tényleg klassz) másikat tudjak azonnal venni, ha nem sikerülne a rootolás.

2018. máj. 23. 08:16
 14/22 anonim ***** válasza:

Nagyon nagyon ritka eset az, amikor hardveres már keletkezik, főleg egy szimpla rootolás miatt.

Ha van kellő mennyiségű (alap) angol tudásod akkor simán megtudod te is csinálni magad, mondjuk xda-n keresztül a mobilod típusa szerint, és ha valamit elrontassz, írsz kommentben oda, és megpróbálnak segíteni.

2018. máj. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Hardveres kár*
2018. máj. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Megértem a kérdezőt, nem olyan nehéz elbénázni egy rootolást. Nekem egy Xperia Sola ment bootloopba egy elbénázott rootolás után, azóta inkább bízom profikra pár ezresért.

Van kismillió leírás a neten, csak épp a fele ellenőrizetlen és vagy működik vagy nem. A neten bárki írhat, felelősséget úgyse vállal senki, írogatni meg könnyű hogy jaj de egyszerű és csak angolul kell tudni, nem a saját telefonjáról van szó.

2018. máj. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Részben egyetértek a 16-os hozzászólóval!


Amúgy telefonfüggő, hogy mennyire nehéz egy telefont rootolni. Volt egy Xiaomi telefonom, aminek a rootolásához kértem tanácsot egy fórumon, de amikor megláttam egy féloldalas leírást, olyan angol szakszavakkal teletűzdelve, amiről azt se tudtam, hogy eszik-e vagy isszák, inkább lemondtam róla. Ráadásul a fórumozóktól is megkaptam, hogy hogyan lehetek ilyen béna, hisz ez olyan egyszerű... Most egy Meizu telefonom van, amit egy netes videó alapján rootoltam néhány hete, mert borzasztó gyorsan merült a rajta levő kismillió felesleges alkalmazás miatt, amiket csak rootolás után lehet eltávolítani vagy letiltani. A telefon azóta is hibátlanul működik és az üzemidő is jobb lett. Mindezt úgy csináltam meg, hogy én se vagyok egy informatikai zseni, sőt...


Mindezek után azért valahol a kérdezőt is megértem, hogy nem igazán mer hozzáfogni!

2018. máj. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Értem én hogy jó a szándékotok, de ha a felhasználó abszolút semmit nem ért hozzá, ne bátorítsátok, mert több kárt csinál vele, ha nekiáll, mint hasznot. Látom én azt is, hogy a felhasználó tudja ezt magáról és inkább hozzáértőre bízná a munkát, ebben az esetben viszont nem kell tartanod olyasmitől, hogy a telefon tönkre menne - én sem vállalok el minden típusú készüléket, csak olyanokat, amihez tudom, hogy biztonságos és normális módon meg tudom csinálni egyrészt a rootot, bootloader nyitást, másrészt a megfelelő szoftverek feltöltését.
2018. máj. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Csak hozzátenném, hogy egy Prestigio készülékről van szó, kb. nulla a hozzáértés még a mobiltelefonos cégeknél is...
2018. máj. 23. 15:30
 20/22 A kérdező kommentje:
Ő ez a szerencsétlen, ajándékba kaptam: [link]
2018. máj. 23. 15:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!