Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P10, P20 vagy iPhone...

Huawei P10, P20 vagy iPhone SE esetleg 6S?

Figyelt kérdés

Mobilt szeretnek valtani, eddig fokent Samsungokhoz volt sajnos szerencsem. Alapvetoen nyilvan en is szeretnek egy szuper mobilt de kicsit soknak talalom a P20at arban, inkabb 100 000 Ft kornyeken szeretnek jo mobilt.


Egyszeru felhasznalo vagyok, az igenyem nagyjabol annyi, hogy szep fotokat tudjak csinalni, jo legyen a mobil kameraja es messengerezzek. Elony ha tobb, mint 3 app fer el rajta, nem fagy le minden hulyesegtol es nem kell napi 3x tolteni. Ilyen ugenyekkel melyik mobilt erdemes vennem?


Elore is koszonom a segitseget!



2018. máj. 24. 23:51
 1/3 grafno ***** válasza:

Lg g6(350€)vagy huawei honor 10 (nem v10,405€). A huawei a heten jelent meg. Az eleg jonak tunik minden szempontbol.

[link]

Elegge elszaltak az arak az iPhone miatt. Nem eri meg szerintem 1000eut kiadni egy 1-1,5evig hasznalo eszkozert. Nezz tesztet a YouTuben meg nezd meg mit irnak az atlag felhasznalok a keszulekrol.

2018. máj. 25. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!


Koszi a valaszt, meg is neztem a mobilt de nincs a szolgaltatomnal, en pedig most valtottam tarifat igy mindenkepp ott vasarolnek keszuleket.

2018. máj. 25. 06:57
 3/3 anonim ***** válasza:
P10
2018. máj. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!