Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használt, tökéletes állapotú...

Használt, tökéletes állapotú iPhone 6S-t érdemes még megvenni 2018-ban?

Figyelt kérdés

Egyáltalán, elavultnak számít már manapság? Hány évet húzhatok még ki vele?

Nem vagyok egy nagy telefonguru (jelenleg is egy 4S-t használok) vagyis nem akarom minden porcikáját kihasználni, épp ezért nem is fontos nekem, hogy új legyen. Az áráért újonnan csak 5S-t vehetnék, de olyat már tényleg nem akarok. Tetszeni viszont ez tetszik, más telefonra nem is gondoltam. Ha mást, olcsóbbat vennék akkor is az lenne, hogy nem tetszik, és nem ez kellett volna.



2018. máj. 25. 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem érdemes, úgy is van valami baja , csak te nem tudod.
2018. máj. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

#1 - Nem mindenki patkány módon üzletel :)

5s-t újan szerintem már nem fogsz találni.

Attól függ mennyire olcsón adják azt a 6s-t...

70.000ért még talán vennék,de drágábban már nem.

Arra ne számíts ,hogy komolyabb játékokkal játszol rajta (hiába van jól optimalizálva a rendszer,a 2Gb ram az csak 2Gb ram és a komolyabb játékokhoz több kell.)

Jó kis telefon az tény,de 1-2 funkció kivételével minden megvan egy 50-60.000 (újan) forintos androidos telefonban is.

Valószínű ,hogy még 2-3 évig ki támogatott lesz,nem fog elavultnak számítani.

2018. máj. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!