Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 3 hónapos telefont, amin még...

3 hónapos telefont, amin még 10 hónapig részlet van eladhatom úgy, hogy nem tudja a vevő, hogy részlet van rajta?

Figyelt kérdés
Fizetem rendesen.
2010. jún. 15. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:

El tudod adni, az más kérdéd, hogy ezzel szerződésszegést követsz el, mivel a telefon addig nem a tiéd, amíg az utolsó részletet ki nem perkálod.

A szerződésben az is benne van, hogy csak azzal az előfizetői kártyával illet a kedvezmény, amivel vásároltad.


Tudom hogy a gyakorlatban ennek ellenére eladják a telefonokat, csak azért mondom hogy ne érjen meglepetés.

Mert én bizony elvernélek ha én vettem volna meg a telefonod, és aztán meghurcolnak miatta.

2010. jún. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
letiltják a telót, téged meg úgy szétcsap aki vette, hogy lesel...
2010. jún. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Eladtam, remélem nem lesz gáz.
2010. jún. 30. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!