Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honor 10 telefon hol kapható?

Honor 10 telefon hol kapható?

Figyelt kérdés
Magyarországon még nem találtam ilyen telefont. Külföldről vétel is megoldható, mert nagyon szükséges lenne új telefonm, de jobban preferálnám Magyarországot.

2018. máj. 27. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
2018. máj. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló a Honor View 10-et linkelte ide ami nem azonos a Honor 10-el aminek a megjelenése Magyarországon napok kérdése.
2018. máj. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt a telefont én is nézegettem.


De amúgy van egy hely ahol szoktam elektronikai kütyüket venni, és megkérdeztem őket levélben mikor lesz náluk kapható ez a telefon.


És valaki azt írta lehet itthon egy darabig nem is lehet kapni, nincs forgalmazó ugyanis.


Na most vagy valami totál baromságot írt ez az ember nekem, vagy lehet érdemesebb kimenni külföldre és ott megvenni, vagy megrendelni onnan.


És ha mondjuk megrendeled és van valami problem a telefonnal, akkor is kisebb összeget buksz mert nem olyan horribilis ára van a telefonnak mint egy iphone X-nek.

2018. máj. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1-2 nap alatt eltűnt az Alzáról.

Globálisan készlethiány van belőle.

2018. máj. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
2018. máj. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ahol már megjelent, viszik mint a cukrot. Egy hónap alatt 1 milliót adtak el belőle. Ebay-en lehet rendelni pl. Németországból. www.ebay.de
2018. máj. 29. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!