Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung note 8 tapasztalatok?

Samsung note 8 tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Bármi ami jó és bármi ami rossz. Vagy legyen inkább iphone 7 plus?

2018. máj. 27. 01:24
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

Nekem régen note 4-em volt, iszonyat gyenge volt az aksija, fél év alatt tönkrement úgy, hogy napi 2-3x kellett tölteni plusz lemerült 50%-nál:/ Azóta nem bízok már a samsungban, nem tudom a note 8 milyen telefon lett, én váltottam iphonera és kellemes csalódás ért aksi téren, működésben. Sosem fagy, nem melegszik a telefon, sokkal kényelmesebb fogni a kézben egy tok nélkül, nekem jobban megtetszett az ios rendszer, nagyon gyors ujjlenyomatolvasója van, touch id is egy hasznos funkció. Igaz nem egy 3000mah pluszos aksija van de egész napi használat mellett a 7 plus telefonomat este kell csak feltölteni, de simán kibír 2-3napot ha nem pötyögünk rajta egész nap. Én az iphone-t venném, tovább is marad támogatott, mint a samsungok, és nem 2évig működik normálisan, hanem 4-5.

Viszont az iphoneoknál nem lehet bővíteni tárhelyet, ezért át kell gondolni, hogy mire szeretnéd használni, és annak megfelelő tárhelyest venni. Nincs benne jack csatlakozó, szerintem ez nem probléma, mert adnak hozzá átalakítót, és lehet használni bluetoothos fejhallgatókkal is.

Az android nyitottabb rendszer, az ios zártabb, neked kell eldöntened ez alapján is, hogy melyik fontosabb.

Mind a két választás jó lehet, de én mégis inkább az iphone felé hajlok, nekem jobban bejön. (Egy iphone 2-3 magos procija legalább olyan sebességre képes, mint a samsung 6 magos procija.)

2018. máj. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%

Szalonnát és rántotthúst nem süt..

Nem suckingol le.

Nem lehet megfákkingólni.

Nem megy el hejettem melózni stb...

2018. máj. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 igazán új dolgokat mondtál el és jó a fogalmazásod. Amúgy vannak munkák amit othon is lehet csinálni. #1 kösz a választ eddig S:0 I:1 5-ig megy :)
2018. máj. 28. 00:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Az igen, akkor én is csapatok egy pontot az iPhone-nak. iPhone X-em van, előtte iPhone 6s volt, mindkettő nagyon jó telefon. A Samsung felső kategóriás telefonjairól nem tudok nyilatkozni. Az alsó kategóriás gázos volt.
2018. máj. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!