Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iphone jobb műszakilag,...

Az iphone jobb műszakilag, mint egy középkategóriás samsung?

Figyelt kérdés

Átlagban 2-3 évet bírnak a samsung mobiljaim, pedig vigyázok rájuk, telefonálásra használom őket nem játékra, nem fényképezni. Nem szoktam leejteni, odaverni, tokban van és fóliázva. Ennek ellenére a kijelző szép lassan kezd érzéketlen lenni, az akksi egyre kevesebbet bír, ilyesmi.

Érdemes beruházni egy iphone-ra, megbízhatóbb és tartósabb mint egy samsung, vagy az ember csak a nevet fizeti meg de semmivel sem kap tartósabb, időtállóbb mobilt?

Kizárólag műszaki szempontból érdekel a két márka.


2018. máj. 27. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem két top telefon van, a samsung és az apple.


Nekem amúgy van mindkettő, egy samsung s7-es és egy iphone 6-os.


Amúgy az a véleményem a legjobb telefon az apple talán, bár lehet a paramétereket nézzük abban nem az a legjobb, kivéve a tárhelyet, 256 Gb-os telefonja nem sok gyártónak van.


De volt pár Samsung-om is és voltak hibák, egy apple megbízhatóbb, bár néha azt is kell szervizbe vinni.


Most így utolsó sorban sok különbséget nem látok az apple és az újabb samsung telefonok minősége között.

2018. máj. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A tárhely az kicsit problémás ha az ember szeretne rátenni pár dolgot egy iphone-ra. Mondjuk mit én használok, az viber, térkép, pályamatrica vásárlás, mobil parkolás, instagram. A többi automatikusan rajta van. Gondolom ezeket a plusz dolgokat elbírja a 32 GB.

Átlagban 80-ért vettem az utóbbi években samsung mobilt, de ennyi pénzért szeretném ha legalább 3, de inkább 4 évet kibírna. Az előzőt 2x kellett szervizelni.

2018. máj. 27. 16:40
 3/8 anonim ***** válasza:
40%

Vahahol az apple jobb mint a Samsung valamivel, de pl. ha a műszakiakat nézzük cpu, ram, aksi, akkor lehet a Samsung abban jobb.


De viszont egy apple az stabilabb, jobban bírja szerviz nélkül.


De van nekem egy xiaomi is, sőt volt több és valahol az is jó telefon, 1-2 év után úgy is újat vesz az ember vagy hamarabb.


hát nem tudom, valahol a nagyobb márkák, apple, samsung, sony, xiaomi, huawei, nokia között nincs különbség olyan nagy, most hogy az egyik 3 évig bírja a másik meg 5-ig kit érdekel, úgyis vesz az ember újat, max a régit alpasszolod alkatrésznek.

2018. máj. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen jobb. Egyebkent mit akarsz tobbet egy kozepkategorias Samsungtol? Ok mobilgyartasban sosem voltak nagyon profik, ugyesen tudtak mindig eladni, ezert lettek a legjobbak kozott.
2018. máj. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%

lásssuk. össze akarsz hasonlítani egy 80 ezres telefont egy 200ezressel. de én még így is a samsungot választanám, még ha ingyen lenne is. ha nem csak a birka apple géniuszoktól szerzer információt, akkor rájössz hogy az apple a legutolsó címeres kis k.csög cég ami valaha létezett. csak a legújabbat mondjam; kiderült, hogy az iphone6 nem a user hiba miatt hajlott meg, hanem egyszerűen sz.r volt. ráadásul tudták még mielőtt forgalomba adták volna. van egy youtube csatorna, louis rossmann. alkatrész szinten javít apple termékeket (amit az APPLE NEM CSINÁL ÉS NEM IS TÁMOGAT, nem lehet pl. venni gyári alkatrészt külsős javítóknak), és ha valakinek akkor neki hinni lehet mekkora kalap f.s amig gyártatnak. mert ugye az apple nem gyárt hardvert, szeretik keverni a dolgokat. kínában gyártják mint minden mást.


de sebaj, egyszerűbb szemellenzős prolinak lenni és megvenni mert drága osztán' lehet menőzni a haveroknak.

2018. máj. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy előbb-utóbb megjönnek az ilyen paraszt fröcsögők, nem véletlenül írtam oda, hogy technikai szempontból érdekel.

Arról én nem tehetek, hogy egyeseknek megterhelő anyagilag egy drágább telefon, biztos sok múlik a hozzáálláson is, hogy ki mennyit ér el az életben, és bizony ez a vadparaszt stílus nem nagy segítség.

37N

2018. máj. 28. 07:16
 7/8 anonim ***** válasza:

oké, lebutítom neked. hátha nehéz.

- az apple nem lesz jobb műszakilag hogy drága

- nagyon sunyi cég (lett) mind termék minőség, mind garanciális problémák terén is

- kizárólag műszaki szempontból:

samsung oled kijelző, kínában megmunkált alu, hynix/samsung/micron gyártású flash és dram memória, nehezen és drágán szervizelhető belső, beismert szoftveres lassítás az öregedő akkumlátor miatt, nem apple storban cserélt alkatrészek miatt későbbi szoftverfrissítés használhatatlanná teszi a telefont (biztonsági vagy műszaki indok nélkül), lásd pl. touch id


tesség megnézni a lous rossman csatornát youtubeon


- a fröcsögő proli idióta aki k.vára nem ért hozzá

2018. máj. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Köszönjük Emese, valószínűleg nem véletlen választják ennyien az Apple telefonjait.


És, hogy a kérdésre is válaszoljak, igen, szerintem jobb az iPhone műszakilag, a 2 éves iPhone 6s-nek nem igazán volt semmi baja, szervizben sem járt.

2018. máj. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!