Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Mi 6x (A2) vagy Xiaomi...

Xiaomi Mi 6x (A2) vagy Xiaomi Redmi Note 5 Pro?

Figyelt kérdés

Már volt Xiaomi telefonom (note 4) és nagyon szeretem, viszont le szeretném a nyáron váltani, mert ezekbe a telefonokba bele szerettem. Már rengeteg videót meg specifikációt megnéztem mind a kettőről. A Mi A2 jobb telefonnak tűnik, és meg is venném, de ugye nem fogad el sd kártyát, nincs jack csatlakozó (az még a legkisebb gond), és kissé túlságosan kijön a kamerája a hátoldalon, amitől félek, hogy idővel betörném.... (Mondjuk a másiknak is, csak annak kevésbé) Viszont mégis csak ez tűnik a videók alapján jobbnak, de ezek miatt egyszerűen nem tudok dönteni... Nektek mi a véleményetek, akik esetleg jobban értetek hozzá, melyiket érdemesebb választani?

Előre is köszi a válaszokat!



2018. máj. 27. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezen a két telefonon gondolkodom. Az A2 procija erősebb kicsit de az aksi gyengébb és én a Miui Androidot nagyon megkedveltem. A gyári nem igazán jön be. Ezért én a Note 5 re szavazok. Bő két éve vagyok Redmi 3 felhasználó és nagyon jó kis telefon de augusztusba lecserèlem.
2018. jún. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 5X van. A B20 hiányába a múltkor belefutottam amikor egy sima google keresést sem töltött be.

Nem tudom, hogy a 6X-ben van-e már, de ha ez fontos, akkor ezt is vedd figyelembe.

2018. jún. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, egyébként az A2-n is MIUI van, és mindkettőben van B20 viszont nekem az akksi az fontos, úgyhogy lehet, hogy a Note 5 lesz a nyerő.
2018. jún. 4. 07:49
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
6x-en van Miui. A2-ön gyári Rom. Ez a különbség a kettő között. És a 6x valószínűleg nem támogatja a b20-at.
2018. jún. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A 6X-ben nincs B20

[link]

[link]


Az A2-re nem tudni, hogy lesz-e gyári MIUI rom. Az A1-re nem fejlesztettek. Fel lehet rá mókolni, de sokan belebuktak. Bootloop lett a vége.

2018. jún. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A2-re biztosan nem lesz Miui.Ismerősnél kipróbáltam az A1-et de számos olyan funkció, alkalmazás hiányzik belőle ami a Miui-n megtalálható. Az A2 amit elsősorban Európára szánnak. Én inkább a Note 5-re szavaznék, kivéve ha komolyabb játékokat is akarsz rajta futtatni mert abban az A2 erősebb, és rosszabb fényviszonyok mellet jobb képeket tud csinálni. A2-re még várni kell talán július végén már kapható lesz. Note 5-nél pedig lehet érdemes várni, mert az A2 megjelenésével kifutó széria lesz amitől olcsóbban hozzájuthatunk mint most. Az akumlátor kapacítás talán annyira nem mérvadó manapság szinte mindenkinél lapul egy külső aksi amivel még 2x fel tudod tölteni a telefont bárhol.
2018. jún. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, valószínűleg a Note 5 lesz a kiválasztott😁
2018. jún. 5. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!