Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 8 hátlapja csak nekem...

IPhone 8 hátlapja csak nekem karcolodik?

Figyelt kérdés
Szoval azt vettem észre hogy ilyen hajszál karcok vannak a telefon üveg hatlapjan, ami elvileg egy edzett üveg az “apple” szerint. És igen használok telefontokot lehet ott rontottam el hogy lyukacsos tokot használok most.

#iPhone 8 #iPhone üveg hátlap #iPhone karcok az üvegen
2018. máj. 27. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Olvastam valahol, hogy másoknak is karcolódik, igaz nekem nem ilyen telefonom van, de szeretnék pár héten belül egy 8 plust vásárolni. Ha megvettem az első dolgom az lesz, hogy veszek rá egy üveg, vagy csak sima film fóliát a hátuljára, ami védi a karcoktól. A jelenlegi telefonomon is van film fólia a hátulján (6s), lehet teljesen fölös, de nagyon vigyázok mindig a telefonjaimra. Szerintem te is szerezz be film fóliát, nem nehéz annyira felrakni, nagyon vékony, ezért a tokot is rendesen rá lehet tenni, az üvegnél jártam már úgy, hogy nem fért rá a tok a telefonra, meg 6s-re rendkívül csúnyán lehetett rárakni.
2018. máj. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia! Mennyi ideje van meg a telefon? Mennyi idő után kezdett karcolódni?
2018. máj. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a tok sokat nem ér, alá megy a szennyeződés és össze karcolja

valami skin-t vegyél rá ha zavarnak a karcok

2018. máj. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1Igen mar rendeltem is ra fóliát

2. Olyan 6 hónapja kb de valószínűleg előző hónapban áprilisban jöttek ezek a sérülések az lyukacsos tokom miatt

3 mar rendeltem ra, ne legyen több rajta és a kesobbiek folyaman tobbet érjen ha eladason gondolkozok.

2018. máj. 30. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!