Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet musical. Ly-n...

Hogy lehet musical. Ly-n filter transition-t csinálni?

Figyelt kérdés

#zene #játék #app #Filter transition
2018. máj. 28. 06:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor mutatja neked a videót,hogy milyen lett,és ott még tudod szerkeszteni,akkor az ujjadat a képernyő közepén jobbról balra,vagy balról jobbra húzod. Ha ezt ki is szeretnéd tenni,akkor ezt fel kell venned egy képernyő felvevővel.
2018. máj. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszii❤ és le is tölzöttem a screen recordert de csak funimatera lehet kirakni és onnan mivel frissült amusical.ly ezért nem tudom kiralni😲😫😭azt nem tudjátok hogy ezt hogy lehet megoldani?

És androidos a telefonom (ha ez segít)

2018. máj. 28. 17:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nincs Funimate-m,de szerintem onnan töltsd le, és úgyrakd ki musical.ly-ra. Ha nem megy akkor tölts le hozzá egy szerkesztőt,ott szerkessz bele egy kicsit (Pl. vágsz egy kicsit a végéből, halvány filtert raksz rá stb.), és úgy lehet engedi.
2018. máj. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszii❤❤így sikeeült😂😊😁💕
2018. máj. 29. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!