Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Ballagásomra szeretnék új telfeont venni, de nm tudom, hogy iphoneX-et,iphone 8+, Samsung galaxy S9+ vagy huawei p20 prot vegyek én inkább ios párti vagyok de nagyon drága az iphone x pedig az lenne a megfelelő telefon nekem(iskola miatt) mit mondotok, milyen telefont vegyek, az ár lényegében mind1 de az iphone xért mondjuk én sokkalom a majdenm 500.000-et.

Mi a vélemyéetek az új androidos telefonok gyorsaságáról?



2018. máj. 28. 20:11
1 2
 11/15 Alex Fly ***** válasza:

Na jó...

Most megpróbálom komolyan venni a kérdésedet és értelmes választ adni rá.

Szóval az én véleményem az, hogy vedd meg az ájfonixet. Ha telik rá, akkor mire vársz?

Persze vehetnél jobb áron jobb készüléket is, de ha már egyszer eldöntötted, hogy neked arra van szükséged, akkor a világ legjobb telefonjával sem leszel boldog...

2018. máj. 29. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
66%

Imádom azokat akik egyből leszólják az iOS-t, mert nekik éppen Android-ja van, és jönnek a: le van az korlátozva, gyökereknek való, nagyon egyszerű, ezért egyszerű embereknek való. Én is voltam Android-os és nem volt sokkal különb számomra, mint most az iOS. Már csak azért sem, mert én az Android-ot is teljesen az alap widget-ekkel hagytam és nem variáltam rajtuk, max kiraktam 1-2 újat.


Döntsük el milyen telefont akarunk magunknak:

Akarsz egyediséget, teljes személyre szabhatóságot widget-eket, shotcut-okat mindenhol és más Launchereket használni? Android

Nem szoktál a felül levőkkel foglalkozni egyáltalán? Android, iOS

Kell neked az easy plug n play? Andorid

Nem zavar, hogy az adatok (zene, képek, videók, dokumentumok) telefonra tételéhez külön program kell és meghosszabbítja a folyamatot 2 perccel? iOS

Akarod, hogy új szoftver verzió esetén mindig csesztessen a telefon? Andorid, iOS

Akarod, hogy ettől a problémától meg se tudj szabadulni? iOS

Akarsz egy jó kamerát? Mind a 4

Akarsz kicseszett nagy felbontást? Huawei P20 Pro

Egész nap nyomkodod a telefonodat és nem akarod, hogy lemerüljön? S9+, P20

Nem feltétlenül nyomkodod egész nap a telefont és jó, ha sokáig bírja? iPhone

3,5 mm jack fetish? S9+

Akarod, hogy az idióták telefonról megítéljék azonnal, hogy egy önelégült kretén vagy? iPhone

Ujjlenyomat olvasó szerinted is könnyebb használni? 8 Plus, S9+, P20 Pro

Nem zavarnak a drága adapterek és kábelek? iPhone

Egy évig használod csak a telefont? Mind a 4

Szeretnéd, hogy a telefonod jól fusson két év múlva is (viszonylag kevés problémával) Iphone (a mostani iOS 11 erre nem vonatkozik)

Zavarna a notch? 8 Plus S9+


Kb ezek azok a kérdések, amikből el tudod dönteni mi kell neked. Én személy szerint azért nem választanék iPhone X-et, mivel a FaceID még elég kezdetleges, emiatt várnék vele a következő telefonok megjelenéséig. Mindegyik telefon baromi jó lehet, nagyon nagy teljesítmény különbség nincs közöttük. A mostani iOS 11 iszonyat vacak, szóval emiatt rosszabbul szerepelnek a mostani iPhone-ok. Ha hardcore felhasználó vagy és minden vackot felteszel a telefonodra és akarod, hogy kisebb mennyiségben legyenek laggok, akkor iPhone-t javaslok (ez főleg 1-1,5 év használat után igaz).


Mivel én is egy telefonnal menőző, limitált agyú, drága termék kedvelő, pénzes kcsög vagyok, ezért én iPhone 8-at választanék, ha kellene új telefon.

2018. máj. 31. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem az itteniek nem az iost szoltak le ,inkabb a kerdezot.

Eleve nemertem ,hogy a sajat ballagasara minek akar telefont venni?😅 Megdicseri sajat magat? Na mindegy,van hogy az ember megajandekozza magat,lepjunk tovabb.

Aztan jott az a borzasztoan atlatszo szoveg,hogy iskola miatt kell az iphone x ami nyilvan hulyeseg ,nem is reszletezem.

Aztan,hogy nincs laptopja ,es azert kell. Annyi penzert korrekt laptopot lehet venni ujan is ,de hasznaltan meg f∆szabbat. Raadasul ha sulis dolgokhoz kell akkor szamitogep is szoba johet annyiert 2 jo kis gepet is tudna venni.

Aztan jott azzal ,hogy megdolgozott erte. Ha most ballag akkor 14-15 eves lehet (persze csak ha nem bukott) szoval maximum diakmunka johet szoba ,de nem tartom valoszinunek hogy ennyi penzt osszeszedett (nyilvan lehetseges ,ha nemnagyon kolt masra es a szuleinek sem ad egy forintot se).

Az meg teny es valo ,hogy annyi penzert nem eri meg telefont venni.

Raadasul az ,hogy ios párti ,nem jelenti azt ,hogy egybol az X-et kellene megvenni.

2018. máj. 31. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Alex Fly ***** válasza:

Mivel a kérdező érzelmi alapon közelíti meg a kérdéstb ezért felesleges észérvekkel válaszolni.

Ha ő eldöntötte, hogy neki az iPhone X tetszik, akkor hiába venne egy jobb készüléket, nem lesz vele elégedett.

2018. máj. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
köszönöm aki értelmesen tudott válaszolni és 18 éves vagyok.
2018. jún. 1. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!