Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit lehet csinálni az Ipaddel?

Mit lehet csinálni az Ipaddel?

Figyelt kérdés

Van egy régi Ipad Minim. Kb 2 éve használtam utoljára. Azóta megváltozott az itthoni wifi jelszavam és az apple id jelszavam is.


Ahogy bekapcsolom megállás nélkül kéri a jelszót. Az újat nem fogadja el (gondolom, mert nincs felcsatlakoztatva a netre és így nem tudja, hogy megváltoztattam), de a régit sem.


Magyarul ötletem sincs, hogy mit kéne oda írnom :) Nem fogadja el a jelszavaimat. A régit biztos nem gépeltem el mert régen mindenhoz az volt a jelszavam, részben ezért változtattam meg. Az új is biztosan működik, mert az apple holnapján működik.

( [link]


Az internetre nem tudom felcsatlakoztatni, mert olyan gyakran kérdezi a jelszót. A neten néztem, hogy ilyenkor ki lehet jelentkezni az ICouldból, de ott csak olyan opció van, hogy "Delete Account" és azt gondolom nem érdemes megnyomnom, mert kell az ipadan lévő információ plusz van 2 másik eszközöm ami használja azt a fiókot (telefon, laptop). Plusz a törtéshez is kell a jelszó, amit meg nem akar elfogadni.


Mit lehet ebben az esetben csinálni? :D



2018. máj. 29. 08:25
 1/2 A kérdező kommentje:

A legviccesebb, hogy pár próbálkozás után kiírja, hogy rossz jelszót adtam meg és 2 opciót ad. Reset, OK. Ha az Okra kattintok ugyan úgy folyamatosan felugrik a jelszót kérő ablak.


Ha a resetre, akkor megpróbálja megnyitni az apple honaplját, de nem tudok a netre felcsatlakozni a folyamatos jelszót kérő ablak feltünésétől így nem tudja megnyitni.


Erre mi a reakciója az Ipadnak? (Nem ... nem az, hogy "kérlek csatlakozz fel az internetre")


Megint elkezdi a jelszót kérni....

2018. máj. 29. 08:29
 2/2 A kérdező kommentje:

Végül rámentem a fiók törlésére, ami lényegében egy kijelentkezés funkció. (Megtévesztő az elnevezés)


Megpróbáltam újra belentkezni és azt írta, ki hogy egy kód fog megjelenni a többi apple készülékemen és azt üssem be.


Oké ... megnéztem, tényleg ott volt.


Az Ipaden rámentem az okra, de semmilyen felület sem jelentmeg ahova beüthetem a biztonsági kódot.


Hova kell beütnöm a kódot akkor? Nem olyan fontos bejelentkeznek mert elérem a kívánt képeket, de azok áthelyezéséhez majd lehet kellni fog a fiókom.

2018. máj. 29. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!