Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért látom a telefonomban a...

Miért látom a telefonomban a google keresési előzményekben azokat, amiket én a számítógépemen keresgettem?

Figyelt kérdés
Most lett okostelóm, eddig nem volt és nem is használtam benne a netet. Pár nappal korábbi keresési előzményeket is láttam, pedig akkor még nem volt okostelóm, és azokat itthon a gépen keresgettem? Akkor a telefonban is mindig törölgetni kell, hogy ne legyenek ott, nem csak a gépen?
2018. máj. 29. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert a google fiókod össze van kötve a géppel, tehát a teló és a gép ugyan azt a profilt használja böngészésre.
2018. máj. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a gépről törlöd ami nem kell, akkor az törlődik a mobilról is. Ha meg valamire szükséged van, azt külön letöltheted.
2018. máj. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de naponta törlök mindent a gépről, pont ezért nem értettem, hogy miért látok olyan dolgokat, amik már régebbiek, ráadásul már töröltem. Köszi a válaszokat
2018. máj. 30. 15:06
 4/4 A kérdező kommentje:
És akkor aki még használja a gépemet, az is látja a telefonjában, amiket keresgettem a google-ban?
2018. máj. 30. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!