Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont valasszak?

Milyen telefont valasszak?

Figyelt kérdés
Van egy ace4em,egyszerű átlátható. Csak már régi. Valami hasonló kialakitas? Lehetosegem adodott egy p10 litera de nekem tulsagosan atlathatatlan,komplikalt,lehet azert mert nem szoktam meg.. 25 dolgot kell megnyomni,hogy eljussak ahova akarok míg az ace4nél egy gombnyomás és láttam mindent. Ha már ravettem magam a cserere es van a p10litenál jobn telefon várom az otleteket.Nagyon sok telefon van ezert nehez a valasztas.
2018. máj. 29. 16:15
 1/1 anonim ***** válasza:
0%
SEMMIT! Ne vegyél semmit. Örülj h megy még a régi. Ezek egyre rosszabbak, hitványabbak (főleg a windóz, de a hüvely meg tényleg a legalja a telefongyártásnak, főleg ezek a lájtok)
2018. máj. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!