Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telenornál lehetséges hogy...

A telenornál lehetséges hogy elrontották a számlázást? Többi lent

Figyelt kérdés
Telenor hello data start havidíjas csomagom van ami először 6ezerbe került közben olcsóbb lett a mobilnet országosan így a csomag is de akkor is először 5700at majd kövi hónapban 5600at számláztak ki az utolsó 2 hónapban pedig csak 3700at. Direkt megnéztem az oldalukon is és a csomga 5520ba kerül havonta akkor most mégis mi ez a számlázás?
2018. máj. 31. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ügyfélszolgálat mit is mondott?
2018. máj. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ypszilon1980 ***** válasza:

Elvileg csökkent az Áfa is.

Üsz-ot kérdezd meg, de mivel olcsóbb ezért ez csak jó. Biztos történt valami számlázásihiba, amit így írnak jóvá.

2018. máj. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor reklamálj ez ügyben ha többet kell fizetned, mint amikor kezdted 5700-zal.
2018. máj. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:

Nem jó dolog ám a minta állampolgárt játszani. Egy esetben egy más szolgáltatónál egy téves tranzakció miatt tettem bejelentést, pedig nekem kedvezett, még aznap, tehát azonnal, mégis nekem lett hátrányom belőle. Persze utólag kompenzáltak valamennyire, de az idő, az utánajárás, a minden, az eléggé nagy macera.

Szóval, ha jót akarsz akkor ne menj bele.

2018. máj. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!