Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei telefonra kamera...

Huawei telefonra kamera alkalmazás?

Figyelt kérdés
eddig samsungom volt és ott egy gombnyomásra egyből elkezdett rögzíteni a kamera,itt pedig kétszer kell rákattintani és úgy rögzít,és ezt sokszor elfelejtem kétszer megnyomni.. erre beállítás ? vagy alkalmazás ? ki mit használ ?

2018. jún. 2. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Mire kell kétszer kattintani? Nekem is huawei telefonom van és szerintem jó a kamera alkalmazása.
2018. jún. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jónak jó,amikor belépsz a fényképezőbe ott rákattintasz a kamera ikonra,na ilyenkor a samsung már egyből rögzít,itt viszont még egyszer rá kell kattintani a kamera ikonra és ilyenkor rögzít. Nem szoktam még meg így egy kicsit idegesítő amikor kamerázok és hopp nem nyomtam meg még egyszer nem rögzített semmit.
2018. jún. 2. 15:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Megnéztem pár alkalmazást gyorsan a google playben, de nem találtan olyat. Esetleg nézz szét te is, mondjuk a "camera" szóra keresve.
2018. jún. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!