Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nagy a különbség Xiaomi Redmi...

Nagy a különbség Xiaomi Redmi 4X és Note 4 között?

Figyelt kérdés

Árban nem látok jelentős különbséget, a Note kicsit drágább. A 4X nekem kedvezőbb lenne a kisebb mérete miatt, a Note-ban viszont jobb Snapdragon van, és a kijelző minősége is valamivel jobb. Mit gondoltok?

Ha lenne személyes tapasztalat bármelyik készülékkel, azt szívesen fogadnám.



2018. jún. 4. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Sok különbség nincs közöttük.

A Note 4 erősebb hardverrel, nagyobb kijelzővel rendelkezik. Ebből következik, hogy az ugyanakkora akku kevesebb ideig bírja benne.


Ha tehát a kis méret és a jobb akkuidő a fontos, akkor 4X.

Ha az erősebb hardver és a nagyobb kijelző, akkor a Note 4.


(nekem egyébként 4X-m van lassan egy éve és nem tudok rá panaszkodni.)

2018. jún. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Xiaomi Redmi 4X 3/32GB használok 9 hónapja. Remek készülék.

Eddig egyszer sem hagyott cserben. Nem fagyott le, nem akadozott. Az akkumulátor brutális (4100mAh), 8 óra kijelző idő után is 30% még hátravan, úgy hogy végig 4G-n lóg. A 3GB rendszer memóriát (pár beállítás után) is kiválóan menedzseli. Minden folyamatosan futó programot bent tart, nem lövi ki.

A kijelző gyönyörű és maga az egész készülék prémium hatást kelt a kézben a fémháznak és a 2.5D lekerekített kijelző üvegnek (okosan kell fóliát vásárolni hozzá), valamint a dizájnnak (szubjektív vélemény) köszönhetően.


A legjobb készülék a 40-50e Ft-os kategóriában biztosan. :)

2018. jún. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Az akku és a méret fontos, tehát akkor a 4X lesz valószínűleg.

Milyen beállításokra gondolsz, kedves második? Miket javasoltok?

2018. jún. 5. 00:12
 4/7 A kérdező kommentje:
Bár most úgy látom, hogy a 4X jóval drágább. Létezik ez?
2018. jún. 5. 00:15
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Az eustockról vegyél, van több féle is.
2018. jún. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ott néztem​, de nem árulják.
2018. jún. 19. 16:58
 7/7 anonim ***** válasza:
A 4-es széria már kifutott, mind a sima redmi és a note is. Mostmár redmi 5 és redmi 5 plus illetve redmi note 5 kapható. Nekem a note 4 3 hónap után ment a szervizbe alaplap hibával, kijelző pixelhibával és mikrofon hibával..
2018. jún. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!