Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon érné meg...

Melyik telefon érné meg mostanában az árát?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy új telefont, de a mai árak melett eléggé tanácstalan vagyok. A kiszemeltjeim: S8/8+, 8 plus, s9, és mate 10 pro. Főként napi több órás instagrammozásra vagy bármilyen ilyen oldal használatára használnám, de még a játszani is szoktam. A kamera is fontos számomra. Most jelenleg egy p8 lite-om van, ha ez fontos információ, és nincs túl jó véleményem a huaweiről ezután a telefon után, de ha esetleg p20/lite/pro megfelel az alábbiakért, kérem jelezzétek. Köszönöm az értelmes válaszokat, és ha esetleg részleteznéd, hogy melyik miért éri meg, vagy hogy melyik miben jobb a másiktól sokat segitene.
2018. jún. 4. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:

En pont múltkor nézegettem az összes telefont amit felsoroltál


Nekem a Huawei p20 nagyon tetszett kamera kinezet minden rendben volt.

2018. jún. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

A Samsung csúcsmodelljei amiket felsoroltál egyrészt jó drágák, másrészt egy év múlva fabatkát sem érnek. Kevés dolog veszti olyan gyorsan az értékét, mind az Android rendszert futtató bármilyen telefon.


Ha csak Instázni akarsz főleg, arra felesleges drága telefont venni. Szerintem a Huaweiek szuperek, nekem is van P8 liteom, 3 éves, és a mai napig jól működik, bár ma már csak kiegészítőnek használom.

2018. jún. 5. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Redmi 5 note, eustock.
2018. jún. 5. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2. Válaszoló. Nekem a Huaweiem kb fél nap alatt lemerül (tudom lehet akksit cserélni) sajnos még kevés használat után is felmelegedik, ami sokat ront az élményen. Sokszor leszokott fagyni, nem kapcsol be a kijelző, vagy a gombok fagynak le úgy, hogy hiába nyomod nem érzékeli,az értesítések meg vagy nem jönnek meg, vagy csak 5 perccel később dobja fel, hogy jött. Neked vannak ilyen problémáid? Esetleg az Iphone 8 plusrol tudnál valamit mondani? Köszönöm a válaszokat!
2018. jún. 5. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!