Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől lassúlt be az internet?...

Mitől lassúlt be az internet? (többi lent)

Figyelt kérdés

Egyik napról a másikra elromlott, lelassúlt ez internet nagyon a telefonomon. A képeket le tudja szinkronizálni a felhőből (Google, Mi) de youtube videókat pl nem tudok nézni. Már újra indítottam, sőt most újra is telepítettem, be tudtam jelentkezni a google fiókba és a képeket le is szedi a felhöből de azt is nagyon lassan. Viszont semmit nem tudok letölteni play áruházból (YouTube, Messenger, Chrome semmi), pedig amikor újra telepítettem egy régebbi play áruház volt fent és le is frissítette magát, de már egy fél órája próbálja letölteni a YouTubeot,viszont még el se kezdte csak annyit ír hogy "Letöltés...". Ez ugyan így van Wi-Fi-vel és mobilnettel is. (2 itthoni wifit is kipróbáltam). Más telefonján működött simán ugyan azon a WiFin amit én akartam használni. Itthoni saját WiFit használok és mobil internet is elő van fizetve, de tegnap még működött szóval ezért nem értem hogy mi van. Mielött újratelepítettem volna egy fél órán át próbáltam youTubon valami videót nézni, de mégcsak a videókat se töltötte be.


Telefon: Xiaomi Redmi Note 3

(Már több mint 1 éve megvan és még semmi baja nem volt)



2018. jún. 6. 12:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Telekom?
2018. jún. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!