Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire karcálló az iPhone 8?

Mennyire karcálló az iPhone 8?

Figyelt kérdés
Rá vettem magam, és leváltottam az 5-ösömet egy 8-asra. Az Apple úgy hirdette be a 8-at, hogy a legellenállóbb üveg ami telefonon van. Szimplán arra vagyok kíváncsi, hogy ha a zsebembe van (pl szűk farmer) akkor meg tud-e karcolódni? Vagy érdemes tokot, üvegfóliát rárakni? (Leejtéstől nem félek, mert soha nem ejtettem még le telefont... A karcok zavarnak leginkább csak!!)

2018. jún. 6. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyanannyira, mint az összes korábbi. Lehet, hogy papíron erosebb, mint a korábbiak, de a gyakorlatban ugyanúgy karcolódik.
2018. jún. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 csempéző vizipisztoy ***** válasza:
Nem igaz. Én 8 plusra váltottam. Fél évre rá, most vettem rá tokot és üvegfoliát, mert most találtam olyat ami tetszik. Semmi karc nincs rajta. Valóban ellenállóbb.
2018. jún. 7. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

a toknak semmi értelme , alámegy a szennyeződés és szépen összekarcolja

egybk ha valamennyire vigyázol rá nem nagyon lesz karcos, viszont nem ellenálló , ha bedobod a kosárba amikor jössz ki a boltból a üvegek köze akkor karcos lesz:’D

2018. jún. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A videóban elmondja a a készítő, hogy simán össze karcolódott a hátulja.
2018. jún. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2018. jún. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
És akkor mi van ha ossze karcolódik a hátulja? Ez egy eszköz. Sose vigyáztam nagyon a telefonjaimra mégsem tört be és nem is iszonyat karcos egyik se.
2018. jún. 10. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, ebben igazad van! De én szeretném 4-5 évig megtartani ezt a telefont és nem a karcokat nézni a kijelzőn vagy a hátlapon évekig...
2018. jún. 12. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!