Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Másnak is akad a videó amit...

Másnak is akad a videó amit messengerrel csinál?

Figyelt kérdés

Már felvételkor is látszik,hogy akadozik.

Huawei P8 Liteom (2016) van,oké ,hogy Huawei ,de 2Gb ram legyen már elég egy üzenetküldő alkalmazáshoz



2018. jún. 8. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem
2018. jún. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A sima Messenger elég erőforrás igényes, tekintve hogy rengeteg (többek között egy csomó felesleges) funkcióval teli van pakolva. 2 GB RAM nem elég neki, főleg hogy abból 1 GB-ot, de inkább többet kapásból lefoglal az Android meg az összes egyéb háttérben futó folyamat.

Ma már Androidos telefonnál is kell a 3-4 GB RAM minimum.


Tedd fel a Messenger Lite-ot, az tényleg csak egy sima üzenetküldő alkalmazás. Nem is kell neki sok RAM.

2018. jún. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 4GB rammal is akad. :D Próbáltam újratenni, semmi.. Barátnőm telefonján is akad. Szóval igen, akad. A munkatársaim telefonján szintúgy, viszont iPhoneon nem. Azt nem értem, hogyan. :D
2018. jún. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát köszi :/ a régi "csöves" messenger komolyan jobb volt... nemvoltak játékok (egy üzenetküldő alkalmazásba minek?:D)

Nem voltak benne reklámok (bár itt szerencsére nem zavaró felugráló reklámok vannak,csak néha amikor pörgetem a beszélgetéseket akkor látok 2 ember között ...)

Integetés funkció,,,minek?:D

A "napom" rész,,minek?:D arra ott a facebook...


Jópofa ,hogy már lehet a chat szint változtatni,és becenevet hozzáadni (bár enélkül tök jól működött ,és nemhiszem,hogy ezek miatt lassú)

Régen volt olyan,hogy ha elküldtél egy üzenetet akkor (állitható volt) elküldte a helyet is,szóval ha rányomtál az üzenetre láttad ,hogy honnan küldték...

2018. jún. 8. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!