Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem kapcsol be a telefonom?

Nem kapcsol be a telefonom?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi az oka.Ha bekapcsolom teljesen fekete semmi sem történik,ha töltőre teszem akkor is csak a felső pötty villog.Xiaomi Mi A1 a telefon.

2018. jún. 8. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
13%
Vedd ki az akkumulátort majd tedd vissza. Nem garantált a siker, de meg kell próbálni.
2018. jún. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mi A1 akksiját ki lehet szedni??
2018. jún. 8. 21:04
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Üdv, mivel beépített akkus, inkább ne vedd ki... :D Nyomd az oldalsó gombot + a hangerő le gombot kb 15-20 másodpercig és csinál egy restartot. Ha nem jó akkor sem, akkor szervíz. Ha nem oldódott meg, írj nyugodtan, próbálok segíteni, szoktam szerelgetni telefonokat. :)
2018. jún. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
28%

Mindig azt mondtam, Isten ments a kínai telefonoktól, mert megbízhatatlanok. Folyamatosan lepontoztatok érte.

Látjátok...Igazam lett. Nem kapcsol be a telefonja. Akkor, érdemes kínai telefont venni?

2018. jún. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%
Előző. Ez mennyire szánalmas. Mintha azt néznék az ilyen szánlamas gyíkok, hogy mikor megy tönkre egy kínai telefon és egyből azzal jönnek, hogy nem megbízható. LOL Több százezerből egy rossz. Nagy ügy. Pont a xiaomi ami az egyik legmegbízhatóbb márka.
2018. jún. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!