Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Laptopom van, de csak mérsékel...

Laptopom van, de csak mérsékelten értek hozzá. Ezzel tartom a kapcsolatot a külföldön élő családommal. Nem lenne-e könnyebb egy tablettel vagy egy mobiltelefonnal?

Figyelt kérdés

Nem ismerem ezeket, nem tudom mit tudnak, és hogy én,a velük való bánásmódot el tudnám e sajátitani ?Látom, hogy konnyebben elérik vele a hivottakat.

A problémáimat szégyellem másokkal közölni,elérhető családtagjaim nincsenek.



2018. jún. 9. 20:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mit jelent a konnyebben? Ugyanugy egy gombnyomas.
2018. jún. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy megy egy okostelefonnal vagy egy tablettel a levelezés, skype, viber etc., mindamellett, hogy nem kell videóhívás közben egy helyben ülni, lehet mutogatni etc. Lehet venni olyan tabletet, amit sim kártyával tudsz használni, így mobilneted van hozzá, ez értelemszerű a telóval. Kisebb helyen elférnek, ma már kaphatóak nagyon jó strapabírásúak, jó akksikkal. Tablethez kapható billentyűzet is.

Én jobban szeretem a telóm, tabletem, a laptop csak munkára és filmnézésre van.

Édesanyám kb 1-2 hónap alatt megtanulta a teló, tablet használatát. Szerintem egyáltalán nem szégyen kérdezni, én is megkérdezek a boltban is minden olyat, amire kíváncsi vagyok, akkor is ha mások szerint ez alap. Ha olyan boltban veszi meg a kütyüket, ahol van okospont vagy mi, akkor be is izzítják (plusz pénzért).

2018. jún. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egy hozzá nem értőnek, lehet, hogy könnyebb lenne egy tablet vagy okostelefon kezelése.
2018. jún. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ahogy a laptopot megtanulta használni, úgy a tabletettel vagy telefonnal se lesz probléma. Sőt lehet egyszerűbb lesz megtanulni.

Annyi csak a különbség, hogy egér és billentyűzet helyett, a képernyőt kell nyomogatni.

2018. jún. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért lenne könnyebb egy teló vagy tablet. Persze mobilisabb, de az, hogy mi a könyebb neked, azt te tudod.
2018. jún. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mi nemreg szabadultunk meg a laptopunktol,mert csak porosodott.

Telefonon,tabeleten intezunk mindent mar jo ideje.

A tab egy eros kozep kategorias,10colos kis gep.boven eleg mindenre amire kell.

Filmet tv-n nezunk(smart)

A telefon/tablet annyival kenyelmesebb,hogy azonnal megkapod az uzeneteket,nem kell bekapcsolgatni mint a laptopot.

Mindig elerheto leszel a csaladnak,barmikor,barhonnan valaszolhatsz.akar videozhatsz is barhonnan(persze mobilnet feltetele ennek)

Mit szeretnel ezekkel kapcsolatban kerdezni?

A legtobb tabnak/telefonnak talalsz a neten forumot,ahol ismeretlenul is feltehetsz barmilyen kerdest.altalaban kedvesen segitenek is.

Ha anyosom meg tudta tanulni kezelni az okostelojat,akkor barki kepes ra 😂😂

2018. jún. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Megirnád,hogy pl.milyen tabletet vagy okos telefont vegyek, ha olyat szeretnék, mint a tied.Tehát:egy erős középkategóriás, 10 colos - mint irod.Mit jelent a mobilnet,meg kell változtatnom az internet szolgáltatást, amely most van ?Jó lenne tudni, hogy mekkora plusz kiadással jár mindez.
2018. jún. 11. 16:45
 8/12 anonim ***** válasza:

Huawei MediaPad M3.


A mobilnet az egy internet elofizetes valamelyik szolgaltatonal. Vannak tabletek, amibe be tudod tenni a sim kartyat, mint egy mobiltelefonba. Ha van otthon net a nagyinal es egy wifi router, akkor nincs szukseged ra. Hacsak nem akarja hordani magaval es netezgetni a buszon.

2018. jún. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

[link]

Nekunk ez van.

Telefon van itthon tobb is.samsung A3(2017)(enyem),huawei p10 lite(parome),huawei p8 lite(nagyfiame),huawei y5II(kozepsome)

Neked is boven eleg lenne valami hasonlo telefon.

Milyen szolgaltatonal vagy?

Nekem 1gigas netem van,de azt sosem hasznalom el.itthon wifi van,utcan pedig max olvasgatok es uzenetek valtok.

Min beszelgetsz a csaladdal?skype?messenger,viber?

Ezeket egy jobb also kategorias telefon is tudja siman.

Egyaltalan mennyit tudnal szanni ra?

Elso korben eleg lehet egy telefon.aztan kesobb egy tab,ha egyszerre nincs ra kereted.

Szolgaltatonal olcsobban kapsz telefont mint fuggetlent a mediaban pl.

En az A3 om 45 ert hoztam ki nem sokkal a megjelenese utan.7000ft os havidijjal(ebben van az 1 giga net)

Szoval az,hogy mennyibe fajna nsked az sok dologtol is fugg.

2018. jún. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Most megpróbálom feldolgozni ezeket a számomra uj információkat. NAGYON KÖSZÖNÖM. Sajnos sok pénzem nincs rá,kb 4-50 ezer Ft. Inviteles vagyok /vezetékes telefon, internet együtt /,külön telenor-os feltöltős telefonom.

A családommal általában skypolunk.

2018. jún. 14. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!