Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Honor8-as telefonról valahog...

A Honor8-as telefonról valahogy lelehet venni a képernyőzárat? (Beállításoknál nem engedi)

Figyelt kérdés
Úgy szeretném, hogy egyáltalán ne legyen képernyőzár, tehát még egyszerű kód/minta/számmentes se.

2018. jún. 10. 04:36
 1/9 anonim ***** válasza:
A fejlesztoi lehetosegnel kapcsold ki. Fentrol a harmadik sor.
2018. jún. 10. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Le van ,,szürkítve" egyáltalán nem lehet rákattintani. Ezt írja alatta: ,,Disabled by administrator, encryption, policy or credential storage''.


Erre neten is rákerestem, de nem találtam megoldást :(

2018. jún. 10. 04:51
 3/9 anonim ***** válasza:

Probald ki ezt. Nekem p9 van, ugy emlekszem ez oldotta meg.


1. Minta alapú feloldás választása: itt megadni egy mintát, majd egy PIN kódot. A kódot meg kell jegyezni!!!

2. Kikapcsolni a kijelzőt, majd vissza.

3. A beállított feloldási mintát el kell rontani annyiszor, hogy a készülék 60mp-re lezárjon.

4. Ha leszámolta a 60 mp-et, választható lesz a képernyő jobb alsó sarkában a Biztonsági kód opció. Ide kell beírni az 1. pontban megadott PIN kódot.

5. A PIN beírása után a Feloldási módok menü jelenik meg, ahol már a "Nincs" opció lesz kiválasztva. Innentől a telefont újra fel lehet oldani egy ujjal is.

2018. jún. 10. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, mindenhol ezt a megoldást látom. Egy baj van, hogy nekem nem kér ,,számos pinkódot'' amikor megadom beállítom a pattern lock-ot ezt hogy lehetne megoldani? (hogy kérjen)
2018. jún. 10. 06:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Probald ki, hogy beallitod sima pin kod keresre a feloldast. Utana a patternt, lehet, hogy azt a pin kodot elfogadja, ha elrontod a patternt. En szoptam vele 2 napot, sajnos nem emlekszem a pontos megoldasra, de nem volt bonyolult.
2018. jún. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szóval amikor beállitom a mintás lezárást, nem kér pinkódos biztositást, igy nem működik a trükk sem :( ha sikertelenül kisérletezek akkor 1 perce, 10 percre, 60 percre lezárja. nem pedig a pinkódot kéri.
2018. jún. 10. 06:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Varj. Jol csinalod? A pin kodot nem keri egy felugro ablakban, hanem jobb alul lehet kivalasztani, ha egy perces a tilas.
2018. jún. 10. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem dobja fel, annyi van, hogy ,,emergency call'' és ,,back'', pedig most backup pinkódot is állitottam be, és sajnos megint ez a reakció, hogy 1 perc, 10 perc, 1 óra tiltás, de pinkódot mostsem ajánlott fel / vagy dobott fel felugró ablakban
2018. jún. 10. 07:07
 9/9 anonim ***** válasza:
En a helyedben kiprobalnam meg a gyari visszaallitast es utana a hitelesites torlest, majd ezt a pin kodost. Ha ez sem sikerul, akkor fogalmam sincs. De egyre emlekszem, ha sikerul, utana nehogy az eletben ujjlenyomatos feloldasra allitsd, mert kezdheted elolrol az egeszet.
2018. jún. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!