Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért írja azt a mytelenor,...

Miért írja azt a mytelenor, hogy többet kell fizetnem?

Figyelt kérdés
Van egy Hello data start előfizetésem 5520 Ft-ért, eddig csak interneteztem semmi költséges dolog nem volt, mégis az aktuális fogyasztásnál azt írja, 6310 Ft. Mégse 5520 a havidíj?? Amúgy még számlát nem kaptam, de mikor megrendeltem 5520-at fizettem,csak most meg lehet meglepetésként fog érni...

2018. jún. 10. 13:01
 1/7 szántóvető ***** válasza:
4240 pénz a havidíj.ha többet fizetsz akkor telefonáltál vagy adatjegyet vásároltál pluszban.de miért nem nézed meg a mytelenor oldalon?
2018. jún. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem telefonáltam, meg semmit sem vásároltam, amúgy is 50 perc van benne. Azt írja: tarifacsomag 1 749 Ft Megrendelt szolgáltatások 4561 Ft
2018. jún. 10. 13:14
 3/7 A kérdező kommentje:
Ott van az is, hogy az 'összeg a kedvezményeket nem tartalmazza.
2018. jún. 10. 13:17
 4/7 szántóvető ***** válasza:
erre nem tudok mit mondani,marad az ügyfélszolgálat akkor.
2018. jún. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Ott van az is, hogy az 'összeg a kedvezményeket nem tartalmazza."


Meg is válaszoltad magadnak a kérdést. Létezik egy úgynevezett e-Pack, vagy e-Komfort kedvezmény, amit csak akkor kapsz meg ha elektronikus számlát kértél, és azt időre rendezed. Ezzel az e-Komfort kedvezménnyel 5520 Ft a havidíj, anélkül meg 6310 Ft. Ha teljesíted az e-Komfort feltételeit, akkor nem kell aggódnod. 5520 Ft lesz a havidíjad.

2018. jún. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez a mocsok telenor még a hangposta lehallgatásáért is komoly összeget számláz, és az sms is igen drága.

Nem volt valamelyik?

2018. jún. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az ötödik válaszolónak lehet igaza, mert eszembe juttatta, hogy ilyen e komfort csomaggal rendeltem és arra járt a kedvezmény.
2018. jún. 10. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!