Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lett vásárolva egy készülék a...

Lett vásárolva egy készülék a vodafoneban, havi díjas meg. Szeretném eladni, de a havi díjat továbbra is én fizetném. A garancia így hogy megoldahto?

Figyelt kérdés

2017. dec. 13. 08:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Adod a készülék mellé a garanciát is, és az új gazdája majd intézi a garit probléma esetén.
2017. dec. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%
Nem gondolod, hogy bárki van olyan hülye, hogy így vegye meg?!
2017. dec. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

A garancia nem kötődik sem személyhez, sem szolgáltatóhoz, sem előfizetéshez. Mint ahogyan az írásod sem a magyar nyelvhez.

Második le lett pontozva, de nekem is kétségeim vannak. Abban mi a jó, hogy te fizeted más számláját?

2017. dec. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ne. Go dőlőm, hogy közöd lenne hozza. Egy egyszerű kérdést tettem fel. Köszönő a választ.
2017. dec. 13. 10:42
 5/14 Bihar Valatonon ***** válasza:
2eske miért ne vennék? Tudnád te hányan vesznek így készüléket csak nem is mondják el nekik de soha nincs is bajuk az adott készülékkel....:)
2017. dec. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Bihar Valatonon ***** válasza:
Kérdező gondolom az előfizetést megtartod arra gondoltál a telefont adod el
2017. dec. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen ige így van. Csak q készüléket szeretném cserélni. Ezer szeretném eladni a mostanit. Csak mivel az én nevemen van a készülék, nem tudom, hogy a vevővel, hogyan tudnám a garanciát megoldani.
2017. dec. 13. 11:07
 8/14 Bihar Valatonon ***** válasza:
Kapja a készüléket adod mellé a garancia papírt, és ennyi ahogy már más is írta....
2017. dec. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Bihar Valatonon nevű felhasználó válasza:


2eske miért ne vennék? Tudnád te hányan vesznek így készüléket"

Tényleg nagy üzlet! Egy Vodafonfüggő telefon, ami nincs kifizetve a szolgáltató felé. És mi van, ha az eladó nem fizeti a részleteket? Hova futhatok? Hozzád?

2017. dec. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

A problémám abból fakad, hogy garancia levelet nem kaptam, ha pedig kikerem, az az én nevemen lesz. Igy a vevő, egyszerűen nem tudja a garanciát igénybe venni, az én tudomásom szerint

A sím kártyát továbbra is használni fogom a készülékre kb 3 ezer forintot fizetek... Nem fogok ekkora összegén variálni. Természetesen fizetni fogom... hiszen a kártyát fogom használni.

2017. dec. 13. 12:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!