Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha videot csinalok a telefonom...

Ha videot csinalok a telefonommal, nalam van hang, de ha atkuldom valakinek, nala nincsen ugyazon a videon. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Asus Zenfone Zoom S telefont vettem, itt volt az unokahugom, csinaltam rola videokat, atkuldtem Nővéremnek Facebook messengeren, es nala nincs rajta hang. Ezert atkuldtem meg ket ismerosomnek, Viberen is, nekik sincs. Parommal probalgattuk, csinaltam videot, atkuldtem neki, nala sincs hang. De nalam mindegyiken van. Nem ertem, hogy ugyanazon a videon miért nincs hang, ha atkuldom. Valami sajatos beallitasa a telefonnak?
2018. jún. 10. 22:03
 1/1 anonim ***** válasza:
45%

Asus telokban nem vagyok otthon de elkepzelheto hogy valami beallitas....

Olyan mint hogy iphont csak eredeti toltovel lehet tolteni.....

Probald meg egy masik asusuosnak atkuldeni es hogy neki van e hang

2018. jún. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!