Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért jelez ki akku túlhevülés...

Miért jelez ki akku túlhevülést a telefonom mikor nincs is benne akku?

Figyelt kérdés

Kivettem a telefonomból az akkut mert sehol sem találok hozzávalót. Leszereltem az akkuról az elektronikai részét, és akku nélkül visszarögzítettem a telefonba, majd töltőről akartam használni, de max fél perc elteltével kiakpcsol a fenti hibát kijelezve.


A telefon títusa: Wink World



2018. jún. 11. 17:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Felteszem az akku elektronikája próbálná átadni a cellának a töltést és közben mérné a töltöttséget és a hőfokot. Azonban mivel nincs rajta cella, az elektronika túlhevűl, mivel "próbálkozik"... (Nem erre tervezték)


Ugyanezt tapasztaltam (mármint a túlmelegedést) amikor egy akkutöltős step-up modullal játszottam el azt, hogy cella nélkül használom.


Próbáld ki azt, hogy a cella helyére kötsz egy erős kondit. Legyen legalább 1000-2000㎌ kapacitású.

2018. jún. 12. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!