Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung A3 telefonom leesett,...

Samsung A3 telefonom leesett, a képernyője fekete, viszont a készülék működik. Adatmentés hogyan?

Figyelt kérdés

Leejtettem sajnos. A képernyő szélén, mikor megnyomom a home gombot, valami kis világítás van, screenshot hangot is kiad, illetve a Messengeres üzenetértesítés hangjait is hallani.

Le lesz cserélve, viszont nagyon fontos képek és videók, jegyzetek vannak rajta, amiket muszáj lenne átmentenem. Szervízben ezt az adatmentést meg tudják csinálni kijelzőcsere nélkül? Vagy én, itthon ezt hogyan tudnám megtenni?


Próbáltam a dr.fone nevű programot, de ott nem opció az A3 készülék.


Előre is köszönöm a segítséget, fontos lenne!



2018. jún. 10. 19:02
 1/3 anonim válasza:

Boltban meg tudják csinálni de ha úgyis kijelzőcsere lesz, akkor jobb ha szólsz a boltban hogy kellenek a cuccok a telefonról.


Utána egyszerűen a képeket átrakod egy gépre ahogy kell.


Szerintem a fontos dolgokat mentsd el valami online tárolóba is google drive pl.

2018. jún. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Bocs ezt elnéztem. Vagyis az adatmentés árából már egyszerűbb ha rakatsz bele egy új kijelzőt.
2018. jún. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A csere a telefonra értendő, nem a kijelzőre. Az adatmentés nagyjából mennyibe kerülne?
2018. jún. 10. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!