Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri 2018-ban egy iPhone 7?

Megéri 2018-ban egy iPhone 7?

Figyelt kérdés
Ebben az évben karácsony körül szeretnék "venni" (a felét én fizetném) egy iPhone 7-et. Jelenleg egy 1 éves iPhone 5s-em van, ami már alig bírja velem. Szerintetek megéri?

2018. jún. 11. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem kell frissítgetni,és tökéletes

6s-em van és bírja ez is.Aksija sz@r ennyi igazából

2018. jún. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1 éves telefont minek váltasz le? Ha iphone kell jó az is ami van, minek kell másik? Kevesebb pénzért kapsz egy teljesen normális telefont már, ami jó. Amúgy megéri még idén a 7, de egy 1 éves telefont biztos nem váltanék le, főleg úgy, hogy nem a saját keresetemből fizetem.
2018. jún. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A jelenlegi 5s idén november végén lesz 2 éves.
2018. jún. 11. 21:21
 4/9 anonim ***** válasza:

4S-em van. 1 hónapja használom. Nem vagyok Facebookos, ezért nincs rajta se az, se Messenger.


IOS 9.3.5 fut rajta, a legutolsó frissítés. Gyors, nem akad, nem fagy le. Csak Viber van rajta ,ott tartom a kapcsolatot az ismerősökkel. Na, meg persze Youtube, és Telekom alkalmazás. 1 nap egyszer kell tölteni, este. Az előlapi kamera gagyi, szelfizősöknek nem jó, én csak is videótelefonálásra használom. A hátlapi viszont igen szép képet készít. Szóval, nem tudom mi gondod van az 5S-el, mert én a 4S-t is imádom.

2018. jún. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nagyon gyorsan bemelegszik. Télen is, de nyáron 1 perc használat után már forró a hátulja. Illetve az akksi sem már a régi.

Az iPhone 6s is van ugyanolyan jó, mint a 7? (elsőnek szól)

2018. jún. 11. 21:55
 6/9 anonim válasza:
mindenkepp. nekem is 7esem van es hibatlanul mukodik! viszont vizbe ne vidd mert az enyem beazott :’)
2018. jún. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi a francnak vesznek az emberek 4-5 éves telefonokat?

Kérdező: az iPhone 7 még megéri, de 2016os telefon. Kb 4 éves koráig fixen jó lesz, de inkább vennék egy 8at, vagy egy olcsóbb telefont, ami nem döglik be másfél év után.

2018. jún. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2018. jún. 13. 17:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Megéri a 7, de alá ne menj!:)
2018. jún. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!