Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az iphone SE telefon...

Miért van az iphone SE telefonom akksi kapacitása már 97%on?

Figyelt kérdés

Vettem egy iphone SE-t ójonnan (egy 3.ik féltől aki teljesen újonnan vette és azonnal felrakta árulni mert neki nem kell, tehát új)

Most 2018 áprilisában vettem a telefont most lesz csak 3 hónapos a telefon új akksi volt benne de már is az Akku állapota (béta) -ban a beállításokban azt irja h Maximális kapacitás 97%


A telefont mikor megvettem akkor még 100%on volt.

Lehet azért van most ennyin mert lejátszottam több Pubg Mobile meccset is és mire véget ért a meccs addigra legalább 46-50fokos volt a telefon, míg a max előirt 35fokos nak szabadna lenni egy iphone-nak.

Szóval nem tudom de lehet h ez miatt csökkent a kapacitása miután 4-5 felmegedés után le csökkent 98%ra után azonnal kitöröltem a játékot és azóta nem is melegedett fel annyira mivel meg kíméltem.

De ma kisebb használat után 97%ra csökkent a kapacitás. Mondjuk annyira nem zavar ha kibirja igy az akksi 2 évig vagy tovább de egy ismerősömnek is pont Iphone SEje már legalább fél éve és neki még mindig 100%on van a kapacitás.

Amugy az akksi nagyon jól birja akár 2-3 napot is kibír ha nem nyomkodom egész nap (és nem is szoktam)

Ráadásul egy alkalmazás szerint is csökkent a kapacitása a Battery Life szerint 1%os elhasználódás van és azt is irja h 1624mah ról 1600ra csökkent.



2018. jún. 12. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Túlspilázod, jó lesz az.
2018. jún. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet mert nem volt még iphoneom és ezért kérdeztem.. de ha így folytassa egy éven belül cserélnem kell az akksit!
2018. jún. 12. 18:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is áprilisban vettem az SE-met iStyle-ba, de nekem is 100%. Sokan nem tudják, de az akkut TILOS lemeríteni 0-ra. 40-85 között a legideálisabb. Feltölteni sem jó 100-ra. 95-ig max.
2018. jún. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És az mennyire számit h max 32,5 fokos szabad legyen a telefon mert ilyen melegben kb az a szobahőmérséklet? Az tudtam h nem szabad lemeruteni teljesen eddig nem is volt lemeretive csak 2-3% ra de utana feltöltöttem 100%ra lehet ez is volt a probléma.
2018. jún. 20. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!