Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Másfél hónap után romlott a...

Másfél hónap után romlott a telefonom akkumulátorának kapacitása, mennyire normális ez?

Figyelt kérdés
Kb. Másfél hónapja vettem egy iPhone 8 Plus-t és azt írja ki a beállításoknál a telefon, hogy az akku maximális kapacitása 99%. És nem tudom eldönteni, hogy ez mennyire nagy probléma. Tudom hogy nevetségesen hangzik, de nekem kicsit ijesztő hogy másfél hónap után már nem olyan az akkumulátor állapota mint új korában. Álltalában minden nap töltöm, kb. 25-30%-on szokott lenni mikor ráteszem a töltőre. Legtöbbször YouTube videókat nézek rajta és legnagyobb részben ez meríti le, de nem gondolom, hogy annyira szétszivatnám. A válaszokat előre is köszönöm.

2018. ápr. 30. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Július 24-én vásárolt 7 Plusomnak 93%-os az akksija.
2018. ápr. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Napi átlag 1 órát nyomkodott Iphone SE-m egy évesen 97%. Aki 3-4 órát nyomkodja naponta annak egy év alatt simán kopik 20 százalékot az akksi.
2018. ápr. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem az számít mennyit használod.

Hanem hogyan töltöd.

2018. ápr. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy mai átlagos litiumos akksi 500 töltési ciklusra van tervezve,utána is még olyan 50%-os.


Ha naponta 20%-ról 100%-ra töltesz, akkor naponta 0,8 töltési ciklust használsz el. Ha átlag 70%-ról 100%-ra akkor csak 0,3-at.


A töltök ma már intelligensek, ha feltöltik az akksit, és rajt hagyod a telefononon, akkor aksit kímélik is azzal, hogy a telefon áramellátását ilyenkor a töltő biztosítja.

2018. ápr. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!