Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont válasszak?

Milyen telefont válasszak?

Figyelt kérdés
Samsungot nagyon kedvelem,sajnos valtanom kellett mert már nagyon régi volt,lassu stb de mar megbantam.A mostani telo nem tolt le a netrol videot,lassu a net,alig tolt be,az sd kartyara se lehet semmit se tenni..Szoval valami egyszeru kellene de megis komoly telefon. Az ár lehetőleg ne üsse meg a 200k-t de ha van jó telefon ami tenyleg jo e felett,johet!:)
2018. jún. 12. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
s7 edge
2018. jún. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

200.000?


1. Iphone 7

2. Samsung s8

2018. jún. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csupakijelző:

[link]


Notch:

[link]


[link]


Ezzel a 3 készülékel már találkoztam ismerőseim által. Teljesen rendben vannak. Ők is dicsérik.

2018. jún. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Gamer telefon esetleg jó lenne? Nem csak játékra használnám,de azért ha le szeretnék tölteni valamit ne egy év mulva tegye meg meg töltse is le. Huaweiből elég pont az van nekem,előszőr és utoljara. Össze vissza csinál mindent,beállitok valamit,nem is reagál rá,egy szóval ezeknek kellene jó lenni a kövi telefonba.Samsung az első szempont de hát abból is annyi féle van.. Pl a xiaomi shark? Az mennyire lesz jó? Mert ha jó telefon,megvárom azt,elvileg nem is drága.
2018. jún. 12. 20:30
 5/5 anonim ***** válasza:
4 az interneted nem lesz gyorsabb új telefontól.
2018. jún. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!