Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom nem tölt adapterbő...

A telefonom nem tölt adapterből, csak USB portról (laptopról, gépről, stb, de onnan is jó lassan). Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Laptopról is csak nagy nehezen tölt, folyamatosan elmegy az áram, aztán visszajön, megint elmegy, és ezt ismételgetni. Egy egész éjszaka alatt kb 60%-ot tölt a telefonon, ami még a hőskorban is lassúnak számított volna. Négyféle töltővel is megpróbálkoztam, egyik se töltötte. A Powerbank se tölti. Mintha nem tudna egyszerre sok áramot felvenni, csak keveset, a leggyengébb USB portokról hajlandó csak töltődni iszonyat lassan, és ott is sokszor csak úgy, ha benyálazom előtte a csatlakozót. 5 éves Galaxy S5 amúgy. Nem akarok még újat venni, meg akarom várni az S10-et.

2018. jún. 13. 15:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és ez a harmadik aksi amit veszek bele, úgyhogy nem azzal van a baj, mert mindháromnál ezt csinálja.
2018. jún. 13. 15:22
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

okos otlet h aksikat veszel..

vagy rosz a belso erintkezo vagy a kábel vagy a tápegység(adpter)

2018. jún. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A töltésvezérlő IC is döglődhet a telefon alaplapján.
2018. jún. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is a telefon töltés vezérlő hibájára tippelek. A laptopok, PC-k USB portja kisebb amperrel ad töltést az ilyen készülékeknek mint a hálózati adapter és lehet a töltésvezérlő ami integrálva van a telefon alaplapjára csak a kisebb ampert engedi be magának valamiért.
2018. jún. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kábel végig ugyanaz volt remélem!
2018. jún. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5-ös, ennyire setét azért nem vagyok
2018. jún. 13. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!