Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet frissíteni egy...

Hogyan lehet frissíteni egy Huawei Mate S telefon android rendszerét?

Figyelt kérdés

Van egy 10 hónapos Huawei Mate S telefonom.

Jelenleg ugyanaz az 5.1.1-es verziójú android és 3.1-es EMUI verzió van rajta, ami a vásárláskor is volt, de sajnos nem frissülnek.

Hogyan tudom, hogyan lehet ezeket frissíteni?


Találtam egy 2016-os blogbejegyzést az interneten, miszerint a Huawei hivatalosan is kiadta, hogy pl. a Mate S is benne van abban a listában, amely telefonok nem frissülnek majd az Android 7.0-ra, EMUI 5.0 felülettel.


Ha a 7.0-ás Androidra nem is frissíthető a telefon, gondolom van valamilyen 6....-os verziószámú Android rendszer a hozzá tartozó EMUI-val, amikre frissülnie kellet volna a telefonomnak.

Mit tudok tenni? Nekem kell beállítanom valamit a telefonon?


Tudja valaki, hogy melyik az utolsó android és EMUI, amikre még maguktól frissültek a Huawei Mate S telefonok?



#Huawei Mate S frissítése #Android rendszer frissítése #EMUI verzió frissülése #legutolsó verziószámok
2018. jún. 13. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:

"...A Frissítések keresése gombra kattintva a készülék megkezdi az újabb szoftver kiadás lekérését. Ehhez a funkcióhoz mindenképpen szükséges aktív internet kapcsolat. Ha itt nem jelez frissítést, érdemes lehet még a jobb felső sarokban lenyitható menüben kiválasztani a Legfrissebb teljes csomag letöltése opciót, előfordul, hogy csak ekkor jelenik meg az elérhető új verzió...."


Ez az OTA frissítésre vonatkozik. Ha így sem dob ki elérhető újabb verziót, akkor az XDA fórumán érdemes körülnézni...


(Az idézett szöveg forrása a 'Huawei blog'

[link]

2018. jún. 14. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2018. jún. 14. 06:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!