Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy S8+, vagy...

ΨPOSZEIDON[HUN]Ψ kérdése:

Samsung galaxy S8+, vagy Huawei P20 (sima P20)?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik készüléket érdemesebb megvasarolni 2018 júniusában? Mindennapi használatra kéne. Fotóznék velük nap mint nap.

Alaposan megnéztem miket tudnak, és hát nem nagyon tudok köztük dönteni.

A P20 128 GB-os, a Samsung csak 64,de bővíthető.

Akármennyire is fotózásra lett kitalalva a P20, meg így is a Samsung készít szebb felvételeket.

A Samsung vízálló a P20 nem.

Tehát vannak érvek, ellenérvek mind kettő mellett.



2018. jún. 10. 08:40
 1/4 anonim válasza:

A Huawei a kínai kormánynak kémkedik, a Samsung meg amerikaiaknak.


Amúgy ha fotózni kell, miért nem veszel rendes fényképezőgépet?

2018. jún. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Itt bővebben:

[link]

Egyébként néztem videókat és azt vettem észre, hogy a P20-ban eszméletlen gyenge képstabilizátor van. Az s8 kamerája egyáltalán nem remegett videófelvétel közben, a P20 pedig katasztrófa felvételeket készített a remegés miatt.

2018. jún. 10. 08:45
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem fotózásra kell, hanem mindennapi használatra. De azért is ezek közül választottam, mert jó kamerával rendelkeznek
2018. jún. 10. 08:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha jó kamera fontos akkor inkább HTC U11, vagy Pixel 2.

Szvsz. azok jobbak mint az S8+ vagy épp az agyon hypelt P20.

A 2 közül meg egyértelműen az S8+, jelentősen jobb igazából minden téren.(kijelző,kamera,SoC,szoftveres téren)

2018. jún. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!