Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik ívelt kijelzővédő...

Létezik ívelt kijelzővédő fólia telefonra?

Figyelt kérdés
Régebbi telefonomra tettem fel, az újra is de csak akkor esett le hogy minimálisan ívelt a kijelző széle, a fólia pedig nem az és kb 1 cm-en csak úgy "lóg" a levegőben mind a két oldalon.
2018. jún. 14. 01:13
 1/5 Ypszilon1980 ***** válasza:

Létezik.

De ezek a fóliák semmit sem érnek, még sokszor az 5-6ezer Ft-os, specifikusan egy adott telóhoz való fóliák sem illeszkednek a telefonra.

2018. jún. 14. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Létezik, kb 4. jére sikerült Aliexpressen találnom. :D
2018. jún. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Wadmalac ***** válasza:

S8+-ra egyszer sikerült teljes felületben felragasztós, tökéletesen illeszkedő üvegfóliát vennem. Pechemre nem egész 1 hónap után megtörtem és ahonnan rendeltem, már csak peremen ragasztósok vannak, amik leválnak a széleknél vagy huppognak középen, légrésesek.

Nem egyszerű.

A nem üveg védőfólia karcra megoldás, de töréstől nem véd.

A csak a sík részre kiterjedő fóliák meg rondák meg koszt gyűjtenek a peremeken.


Érdemes azért Aliexpressen vagy Geeken keresgélni, hátha. De csak teljes felületben ragasztósat érdemes.

2018. jún. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]



Van rengeteg készülékre, sajnos nem olcsó, de jó.

2018. jún. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Wadmalac ***** válasza:

Hát ez NAGYON nem olcsó. :D


30 dolcsi fájós.

Lehet, hogy jobb minőség, mint ez, de ez inkább az én zsebemhez passzol:

[link]

2018. jún. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!