Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért dobál fel reklámokat a...

Miért dobál fel reklámokat a telefon?

Figyelt kérdés

A Youtube alkalmazás folyamatosan reklámokat dob fel a telefonomon, tökmindegy, hogy mit csinálok. Leállítottam, megtiltottam, hogy más alkalmazás fölött jelenjen meg, és mindenféle engedélyt megtagadtam az alklmazástól, aztán újra indítottam, semmi sikerrel, mert még minidg jönnek a reklámok.

Tudom, az lesz egyesek válasza, hogy kapcsoljam ki az ointernet hozzáférést, de akinek van egy kis esze az tudja, hogy kommunikáció céljából szükség van az elérhetőségre. (Persze nem bármi áron) Na mindegy a lényeg, hogy ez a gyári Youtube, nem én telepítettem, tehát le sem tudom törölni.

Onnan tudom, hogy ez az alkalmazás csinálja, hogy egyszer rá nyomtam az alkalmazásváltóra, hogy megnézzem, melyik alkalmazás van megnyitva, aminek talán engedélyezve vannak a reklámok, de a legfrissebb megnyitás a youtube volt, úgy hogy nem én nyitottam meg és mondom, hogy le van tiltva. Van esetleg valakinek valami ötlete, hogy tudnék ettől megszabadulni?

Mert épp elég az ha néha napján mikor letöltök egy játékot közben bedobál egy csomó reklámot, de már akkor is ha, facebookozok, messengerezek vagy az instagramot használom?!? Nevetséges és az örületbe kerget. Bocsi hosszú lett, valaki??????


2018. jún. 14. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:

"akinek van egy kis esze az tudja, hogy kommunikáció céljából szükség van az elérhetőségre"

Akinek meg még több esze van, az csak a problémás appok alól lövi ki a netet a tűzfalon. Pontosabban csak a szükséges appoknak ad netet :)

2018. jún. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azt nem azért írtam hogy vissza idézz. Nem vagyok egy telefon zseni, de napi szinten használom a mobilomon az internetet. Sajnos azt nem tudom hogy kell "kilőni alóla a netet" azt írtam benne, hogy nincs engedélyezve az alkalmazás, mégis adja a reklámokat, tehát köszönöm a választ de a kérdésem válasz nélkül maradt.

Kérlek ne oltsatok le, azért kérdezek, mert nem tudom mit csináljak, azt amit próbáltam már leírtam. Ezen felül várom az ötleteket... Ha van valakinek

2018. jún. 14. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!