Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van ilyen alkalmazás?

Van ilyen alkalmazás?

Figyelt kérdés

Létezik olyan alkalmazás amivel ha küldünk egy adott telefonra kódot és meg is szerezzük azt, onnantól belelátunk más készülékébe?


Nem készülök ilyenre, de valószînű ennek lettem áldozata, sok minden erre utal! Előre is köszi a válaszokat!



2018. jún. 14. 22:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Gyerekvedelmi alkalmazasok pont erre vannak,de azokhoz meg kellett volna szerezniuk a telefonod par percre...
2018. jún. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Azta! Ezt jó tudni!


+48-as szamrol jott egyszer egy sms kóddal és az illető akire gyanakszom, elkérte a kódot. Akkor még nem tudtam, hogy ez valószínűleg az... sajnos azóta annyi “véletlen” tortent ami arra utalt hogy belelát dolgokba, hogy szinte biztos, hogy benne van a telefonomban. Köszönöm!

2018. jún. 14. 22:39
 3/12 anonim ***** válasza:

Olyan mint amikor két távoli gépet kötünk össze?!

Csak telefonra?

"Team Viewerfor remote control

Az alkalmazás segítségével távolról vezérelhet más eszközöket.

Szeretné távolról elérni ezt az eszközt? > Töltse le a QuickSupport alkalmazást.


Érjen el távolról más számítógépeket, okostelefonokat és táblagépeket akár útközben is!"

2018. jún. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

De az ilyesmi ikon formába látszik!

Esetleg

Play áruház szülőfelügyelet ami nem hagy nyomot....

2018. jún. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nyoma nincs a telefonon hogy járkálnának benne, de szinte biztos vagyok abban hogy márpedig igen. Egy ilyen telefonszámról érkezett a kód: +48690180977 amit az az ismerősöm küldetett a mobilomra akire most gyanakszom. Ezt követően elkérte tőlem a kódot, és valószínű hogy itt lehetőséget is adtam a szabad bejárásra a dolgaimba. Gondolom ez valami hacker progi, vagy a fene tudja. Szolgáltató nem észlelt semmit, de ezek pont így is vannak kitalálva, ahogy utána olvasgattam... Ha van még bármi meglátásotok, véleményetek azt megköszönöm. Esetleg hogy tudnék ennek jobban utána járni ésatöbbi. Jogi útra terelném, ha kézzelfogható bizonyítékom lenne rá.
2018. jún. 14. 23:30
 6/12 anonim ***** válasza:

A telefonon nyomj egy hard resetet, a google fiókod jelszavát változtasd meg.


Ne telepíts olyan alkalmazásokat, amik nem tudod, hogy mire jók. És semmilyen jelszót ne adj ki olyannak, akiben nem bízol.

2018. jún. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem kötözködés.

De a +48as szám,lengyel hivószám....

2018. jún. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nincs semmi baj, szimplán csak beregisztrált valamire, amihez kellett egy telefonszám, így a tiédet adta meg, ennyi.

Lehet hogy valami meleg társkereső vagy bármi, amihez nem akarta a saját számát megadni.

Olyan nincs hogy egy sms kóddal átveszi a telefonod fölötti irányítást.

2018. jún. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sms koddal nincs. Viszont emaillel lehet olyat,hogy kuld egy linket amit ha megnyitsz sz@rban lehetsz...

Bar akkor sem veszi at az uralmat es valoszinu hogy a virusirto is jelezne+a bongeszo is kiirna hogy nem biztonsagos a link. De esetleg az addigi adataid/jelszavaid lathatja. Szoval emailes linkel sem lenne ilyen “hatalma”.

Smsel meg maximum a szamlad terheli ha a benne talalhato linket megnyitod es feliratkozol valamire+sms-t kuldesz.

A gyerekvedelmes alkalmazassal se venne at az uralmat csak kovetni tudna.

A Team Viewert pedig eszrevenned szoval az is kilove.

A telefonod iranyitasahoz mindenkepp kapcsolat kellene (boutooth vagy net) szoval azt is eszrevenned szerintem ha a mobilneted par ora alatt elfogyna

2018. jún. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Es ha ugyanazon a wifin vagyunk egesz nap? Munkatars
2018. jún. 15. 10:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!