Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van ilyen alkalmazás?

Van ilyen alkalmazás?

Figyelt kérdés

Létezik olyan alkalmazás amivel ha küldünk egy adott telefonra kódot és meg is szerezzük azt, onnantól belelátunk más készülékébe?


Nem készülök ilyenre, de valószînű ennek lettem áldozata, sok minden erre utal! Előre is köszi a válaszokat!



2018. jún. 14. 22:29
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Azt egyébként hogy ez Lengyel szám tudom, utánajártam. De valószínűleg egy Lengyel alkalmazásból való telefonszám. Mert kódot küldött.
2018. jún. 15. 11:11
 12/12 anonim ***** válasza:

Wifin keresztul (elmeletileg) lehet adatot lopni.

Viszont akkor ez a kodos dolog ugrott mivel koze nincs az sms kodnak a wifihez.

Ilyen elven viszont barki lophatja az adataid.

Viszont ha megadtad neki a kodot amit kaptal akkor sztem vagytok olyan viszonyban hogy megkerdezd tole hogy mivan...

Nem volt leirva az sms-ben hogy mihez valo a kod? Lehet hogy csak Viberre lepett be (nemtudom hirtelen milyen szamrol szokott az kodot kuldeni) ? Hivni azthiszem nemet szamrol szokott.

2018. jún. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!