Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit lehet tenni ha meghacceklt...

Mit lehet tenni ha meghaccekltek a telefonomat illetve, whats upomat?

Figyelt kérdés
Az egesz eleg furan kezdödött, nem is tudom, hogy van e összefügges. felhivott egy ferfi, kb olyan hsuzonevesnek tünt a hangja egy kirt telefonszamrol, a nevemeen szolitva, hogy szivesne talkozna velem, meg hogy sokat hallot rolam.persz nem mondtam igent, azt modntam a következö hetekben enmr ek ra julusban talan. Az egyik lanynak utanna megirtam a whatsupon a sztorit, mert ö sok embert ismer az egyetmenm atelfonszamval egyützt, hogy ismeri-e a csavot. Akkor ö isirt neki wahtsupon es eközben elkedztek szorol szora ugyanazaok a wahtsup üzenetek visszejönni az egyik haverom wahtsupjarol amiket en a lanynak irtam. Utanna irtam egy ket sms-t arorl nem tudtam eldönteni, hogy a havrom ir vissza vagy nem. de jöttek a csavo telefonjarol is az smsek aki felhivott az este, hogy ö mindetn tud rolam meg hogy ö az Isten, minden lepesem figyeli, de maskor megjött olyan sms, hogy nem erti mi törtenik. hat igazabol en sem. Mert azt se tudom, hogy az acsavo-e hacker aki felakrta venni velema kapcsolatot, vagy valaki 3. fel hackkelt meg engem? eltetek at mar hasonlot?
2018. jún. 15. 23:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Apám, ez tisztára egy mátrix történet, már nem lehetsz biztos abban sem, hogy mindez veled történik, vagy a huszonéves fickóval!
2018. jún. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem vicceltem, komolyan kerdeztem.
2018. jún. 16. 00:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Maximum az ismerőseid szopatnak.
2018. jún. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!