Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri Huawei Y6 (2018-as)...

Megéri Huawei Y6 (2018-as) telefont venni? Jó telefon? Mi róla a véleményetek? Lehetőleg olyan írjon, akinek van ilyen vagy az ismerősei körében van ilyenje és tud tapasztalatot mondani

Figyelt kérdés
Illetve 50.000 Ft-ig milyen telefont ajánlanátok? Media Markt-ban vagy az Euronics-ban vásárolnám meg, szóval az ottani árakban max 50k
2018. jún. 16. 16:55
 1/3 anonim válasza:

Én most kaptam egy hónapja, és eddig jól bírja. Azt tudni kell rólam, hogy tényleg az a személy vagyok, aki sokat használja a telefonját, és ez még bírja, ami jó jel. Nekem a 16 GB-os van meg, és el kell mondjam, hogy nem jó semmire. 800 képem, és az alap alkalmazások vannak rajta (Instagram, pinterest stb...). Egy napot simán kibír tőlés nélkül. A kamera nagyon jó részemről (első, és hátsó is). Kétszer ejtettem le eddig, és csak a csiszolása kopott el egy kicsit. A kijelző nagy, erős fényű, szép képű, HD minőség. Gyorsan tölt. Bár néha befagy, nem zavaró. A hangszóró pedig hangos, szóval nálam ez egy plusz pont.

Ennyi lenne, remélem tudtam segíteni ^^

2018. nov. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ne nagyon laggol játékot felejtsd el a messenger is laggol néha de a sima rendszer is
2019. jan. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én a xiaomi-k nál néznek szét van a családba 3 xiaomi imádjuk őket nagyon jók és olcsók firtsphone na is találsz jó telokat
2019. jan. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!