Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei p10 lite vélemények?

Huawei p10 lite vélemények?

Figyelt kérdés

Új telefint szeretnék,

igazából semmi extra elvárásim nincs csak hogy kamerája jo legyen, fussanak elrajta az alap appok (fb,insta, játèkok stb.)és hogy minnèl jobb legyen az aksija. Várok szemèlyes tapasztalatokat, véleményeket😀


2018. jún. 16. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezért az árért már Xiaomi MI A1-et kapsz, ami dupla belső tárhelyet ad a P10 Lite-hoz képest, és 1GB RAM-al több (4GB).

12MP és társai. Olvass utána, csak jó tapasztalatom van vele (én is végigolvastam több tucat fórumot, végül ezt vettem meg).

2018. jún. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hááát... lehet hülyeség de én szeretnék inkább a jobb márkák mellett maradni (samsung,lg, huawei) de csak android jöhet amugy szóba
2018. jún. 16. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!