Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nincs nem, mégis aktív?

Nincs nem, mégis aktív?

Figyelt kérdés

Olyan van,hogy valaki elutazott,nincs internete, de napi 1x pár percre mégis aktív?

Küldök neki üzenetet , de ha kézbesíti is,nem olvassa.

Van olyan,hogy nincs net, de valahogy mégis fog gy minimális wofi hálózatot,amivel amúgy nem tud üzenetet olvasni,meg semmi sem jön be, de mégis van annyi minimális jel,hogy éppen átmegy az üzenetem,de elolvasni már nem tudja,csak kiírja pár percre aktívnak?



2018. jún. 17. 12:11
 1/2 A kérdező kommentje:
*nincs net
2018. jún. 17. 12:11
 2/2 anonim ***** válasza:

Hulyen hangozhat,de van.

Nekem napokig nem volt telefonom (tonkrement es par nap utan vettem csak masikat) es pont ismerossommel voltam mikor mondta hogy aktiv vagyok,megneztem es tenyleg...

Pedig szamitogepem akkor nemvolt. A telefonom ugye tonkrement igy nem lehettem fent... Bar nem irt ,szoval nemtudom hogy jelezte e volna hogy megkapom..

Mindenesetre fura. A Messenger ennyire megbizhato (ilyen szempontbol).

2018. jún. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!